Demir İnşaat'tan spora destek

Demir İnşaat, üç yıl önce kurulan ve gösterdiği başarılı performansla Süper Lig'e çıkan Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın isim sponsoru oldu

Demir İnşaat'tan spora destek

Kazandığı başarılarla üç yıl içinde Basketbol Süper Ligi'ne çıkmaya hak kazanan Büyükçekmece Basketbol takımı ile Demir İnşaat arasında, 2015-16 sezonu için, isim sponsorluğu anlaşması imzalandı. Büyükçekmece Basketbol takımı bu sezon Süper Lig'de Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol ismiyle mücadele edecek. 

Demir İnşaat'tan spora destek
30 yılı aşkın zamandır inşaat sektöründe faaliyet gösteren Demir İnşaat, baskebolun son yıllardaki dikkat çeken markası Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın isim sponsoru oldu. Anlaşmayla birlikte, 3 yıl içinde Süper Lig'e çıkma başarısını gösteren Büyükçekmece Basketbol Takımı'nın, 2015-2016 sezonunda Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol Takımı ismiyle sahaya çıkması kararlaştırıldı.

Hamit Demir: Sporun destekçisiyiz
Demir İnşaat'ın spora ve sporcuya desteğe dikkat çeken takımın Onursal Başkanı ve Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir:

"İnsanlara sağlıklı yaşam alanları, huzurlu konutlar üretmenin yanı sıra sağlıklı nesillerin yetiştirilmesine de katkı sağlamak istiyoruz. Sağlıklı nesiller de spor ile yetişiyor. Bu hedef doğrultusunda Büyükçekmece Basketbol takımına sponsor olduk. Demir İnşaat’ın demir gibi gücünü arkasına alan Demir İnşaat Büyükçekmece Basketbol’un önümüzdeki dönemde parkede fırtına gibi eseceğine inanıyorum.” dedi. 

Firma Bilgisi: Demir Inşaat