Demir La Vida Projesi hakkında ayrıntılı bilgi

Demir La Vida Demir İnşaat tarafından Büyükçekmece de hayata geçirilen bir projedir

Demir La Vida Projesi hakkında ayrıntılı bilgi

Demir La Vida, Demir İnşaat tarafından Büyükçekmece de hayata geçirilen bir projedir. La Vida evleri Büyükçekmece gölü ve Marmara denizi manzaralıdır. Projede yapılan evler akıllı ev sistemleriyle donatılmıştır.

Demir La Vida Projesi özellikleri
La Vida 110.000 m2 lik inşaat alanında 379 rezidans, otel ve 39 ticari merkezden meydana gelmektedir. Daireler 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4,5+1, 5,5+1 şeklindedir. Konutların büyüklükleri 61 m2 ile 500 m2 arasında değişmektedir. Akıllı ev sistemi döşenmiş olan dairelerde akıllı ev menüsü ile bütün aydınlatma, ısıtma soğutma, ses sistemleri ve alarm kontrol altına alınabilmektedir.

Demir La Vida Projesi ayrıcalıkları
La Vida da birçok sosyal alan bulunmaktadır. Açık ve kapalı havuz, tenis kortu, basketbol sahası, voleybol sahası, dans eğitim merkezi, hamam, sauna, şok duş ve buhar odası bulunan SPA merkezi, fitness solunu ve diyetisyen hizmetleri ve bilardo salonu burada bulunmaktadır. 30.000 m2'lik peyzaj alanı içerisinde yürüyüş parkuru, şehir terası, küçük şelaleler, köprüler bulunmaktadır. Çocuk oyun alanları ve çocuklar için ayrı yüzme havuzu bulunmaktadır. La Vida sınırları içerisine yapılacak olan marketlerle ihtiyaçlarınızı en kısa zamanda temin edebilirsiniz. Akıllı ev sistemleri sayesinde La Vida 7/ 24 korunmaktadır.

Demir La Vida ödeme kolaylığı
La Vida'dan ev almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor ayrıca 24 ay 0 faiz oranıyla ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

Demir La Vida konum
La Vida 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu güzergahında ve TEM' in kenarındadır. E5 'e 5 dakika mesafededir.

Demir La Vida teslim tarihi
Nisan 2014 de yapımına başlanan La Vida 2016' da tamamlanacaktır.

Adres ve İletişim bilgileri
Satış Ofis Adres: Alkent 2000 Mah. Hadımköy Yolu Cad. No: 151/A Büyükçekmece İstanbul
Telefon: 444 2 116

 

Proje Bilgisi: Demir La Vida