Demir La Vida’yı proje müdürü anlatıyor

Demir İnşaat’ın Büyükçekmece’de hayata geçirdiği Demir La Vida Projesinin tüm detaylarını Demir İnşaat Proje Müdürü Derya Acar Emlakwebtv’ye anlattı

29 Nisan 2014 / Emlakwebtv
İspanyolca ‘hayat’ anlamına gelen “La Vida”dan ismini alan Demir İnşaat’ın yeni projesi Demir La Vida satışa çıktı. Projede büyüklükleri 61 ile 500 metrekare arasında değişen 449 adet konut yer alıyor. 1+1 daire tipinden 4,5 +1’e kadar farklı ihtiyaçlara yanıt veren konut seçenekleri sunan Demir La Vida Projesi ticari üniteleriyle de akıllı bir yatırım fırsatı sunacak. Projede ayrıca büyüklükleri 90 ile 630 metrekare arasında bulunan 39 adet de ticari ünite satışa çıkacak. Yapımına Nisan 2014 tarihinde başlanan proje 2016 yılında tamamlanacak.

Demir La Vida Projesinin tüm detaylarını Demir İnşaat Proje Müdürü Derya Acar Emlakwebtv’ye anlattı.
Demir İnşaat, tüm projelerinde olduğu gibi Demir La Vida’da ferahlık, işlevsellik ve konforu zarif bir tasarım çizgisiyle birleştiriyor. Demir La Vida’nın en önemli özelliği olan göl ve deniz manzarasını maksimum düzeyde yaşamayı sağlayacak cephe tasarımı sayesinde günün her saatinde manzaranın keyfini yaşamak mümkün.
Akıllı tasarım perspektifi ile evin her noktasının değerlendirildiği Demir La Vida’da, kayıp alanlar ortadan kaldırıldı. Günümüz evlerinde sık rastlanmayan tavan yüksekliğinin maksimum düzeyde tutulması ise Demir İnşaat’ın vazgeçilmezlerinden... 3 metrelik tavan ve 240 cm’lik iç kapı yükseklikleri sayesinde evin her köşesi her daim bol ışıklı ve havadar.
Her detayın özenle işlendiği ve en kaliteli malzemelerin, markaların kullanıldığı banyo ve mutfaklar ise yine şık ve zarif tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

Proje Bilgisi: Demir La Vida