Demir Park Esenyurt fiyatları 350 bin TL'den

Demir Group ve Gül İnşaat ortaklığı tarafından inşa edilen Demir Park Esenyurt fiyatları 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor

Demir Park Esenyurt fiyatları 350 bin TL'den

Demir Group ve Gül İnşaat ortaklığı tarafından inşa edilen Demir Park Esenyurt fiyatları 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Esenyurt'ta Doğan Araslı Bulvarı üzerinde yükselen Demir Park Esenyurt karma konsepti ile öne çıkıyor. 

Merkezi bir konuma sahip olan proje, konut, home ofis ve dükkanlardan meydana geliyor. Proje, metrobüse 7 dakika, E-5'e 7 dakika, TEM'e ise 4 dakika mesafede konumlanıyor. 

Demir Park Esenyurt fiyatları 350 bin TL'den

2018 yılında teslim edilmesi planlanan Demir Park Esenyurt projesi 3 bin 600 metrekare alan üzerinde yükseliyor. 2+1 ve 3+1 konut tiplerinin bulunduğu projede toplam 56 adet daire yer alıyor. 

Demir Park Esenyurt fiyatları 350 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Demir Park Esenyurt projesi ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Demir Park Esenyurt fiyatları 350 bin TL'den

Kameralı güvenlik, kapalı otopark, Türk hamamı ve sauna gibi alanların bulunduğu projede dairelerin yanı sıra 20 adet home ofis ve 24 ticari ünite bulunuyor.  Demir Park Esenyurt'ta 2+1 daireler brüt 119 ila 123 metrekare, 3+1 daireler brüt 158 ila 176 metrekare olarak tasarlandı.

Firma Bilgisi: Demir Group - Gül İnşaat
Proje Bilgisi: Demir Park Esenyurt