Demir Pukka Kuvveyt’te sahne aldı

Beylikdüzün’de Ayışığı Evler, Demir Romance gibi projeleri gerçekleştiren Demir İnşaat, Büyükçekmece’de hayata geçireceği Demir Pukka projesini ilk kez Kuveyt Emlak Fuarı’nda tanıttı.

Demir Pukka Kuvveyt’te sahne aldı

18.12.2013 / Posta Gazetesi 

Beylikdüzün’de Ayışığı Evler, Demir Romance gibi projeleri gerçekleştiren Demir İnşaat, Büyükçekmece’de hayata geçireceği Demir Pukka projesini ilk kez Kuveyt Emlak Fuarı’nda tanıttı. 16-18 Aralık tarihleri arasında Kuveyt’ta gerçekleştirilen Emlak Fuarına katılan Demir İnşaat Demir Pukka projesi için ön talep toplamaya başlarken, projeden konut almayı düşünen Kuveytlileri de İstanbul’da ağırlayacak. Yatırım değeri yaklaşık 160 milyon lira olan Demir Pukka projesinde yaklaşık 500 konut ve ticari birimler yer alacak.
Yabancılara satış konusunda Türkiye’de yaşanan sıkıntılara değinen Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, “Yabancı yatırımcılara yardımcı olmak için fuara özel bir kitapçık hazırladık. Türkiye’den konut alırken yaşanan hukuki süreç ve prosedür hakkında bilgi verdik” dedi. 

Fuara özel Beylikdüzü’ndeki Ayışığı Vadi Evleri ve Demir Romance projelerinde yüzde 10 indirim yaptıklarını belirten Demir, yeni projelerinde Arap yatırımcıya özel  geniş metrekareli konutlar tasarladıklarını ifade etti. 2 ay önce Kuveyt’te düzenlenen başka bir fuara katılan şirket 10 milyon liralık satış yapmıştı.