Demir Romance Babalar Günü kampanyası

Demir İnşaat'ın Beylikdüzü'nde yükselen projesi Demir Romance Babalar Günü kampanyası sınırlı sayıdaki daireler için düzenleniyor

Demir Romance Babalar Günü kampanyası

Demir İnşaat'ın Beylikdüzü'nde yükselen projesi Demir Romance Babalar Günü kampanyası sınırlı sayıdaki daireler için düzenleniyor. Kampanya kapsamında kat bahçeli evlerde yüzde 10 indirime ek olarak 10 bin TL indirim uygulanıyor.

Yaşamın Ağustos ayında başladığı projede, kalan son dairelerin büyüklükleri 119 metrekare ile 161 metrekare arasında değişiyor. Kat bahçelerinin büyüklükleri ise 20 metrekareden başlayıp 69 metrekareye kadar çıkıyor. Demir Romance Babalar Günü kampanyası Temmuz ayına kadar devam edecek. 

Toplam 7 blokta 776 rezidans konut ve 28 villadan oluşan Demir Romance projesinde ticari üniteler hem projede yaşayanlara hem de bölge halkının tüm ihtiyaçlarına hitap ediyor. 2M Migros, Fizyoest, Düş Bilginleri Anaokulu, Bayan kuaförü, Eko Mini marketler zincirinin bir halkası, Çağdaş Börek Salonları gibi firmalar burada hizmet veriyor.

Demir Romance Babalar Günü kampanyası

Beylikdüzü'nün tek akıllı ev teknolojisine sahip projesi Beylikdüzü Demir Romance projesinde dokunmatik ekran akıllı ev menüsü ile tüm aydınlatma, ısıtma, soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanacak.

Projenin sosyal alanları arasında; site içerisinde bütün ihtiyaçların karşılanabileceği 60 işyeri, sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, tenis kortu, basketbol sahası, dans eğitim merkezi, diyetisyen hizmeti, dans eğitim merkezi, bay-bayan güzellik merkezi, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna da yer alıyor.

Demir Romance nerede?  

Demir Romance projesi E-5’e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna aracınızla 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na da 15 dakika mesafede yer alıyor.

 

 

"Demir Romance Babalar Günü kampanyası" Başlıklı Haberin Galerisi

Demir Romance Babalar Günü kampanyası

Demir Romance Babalar Günü kampanyası

Demir Romance Babalar Günü kampanyası

Demir Romance Babalar Günü kampanyası

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Romance