Demir Romance ödeme koşulları!

Beylikdüzü Demir Romance ödeme planı kapsamında Ramazan kampanyasına yer verildi

Demir Romance ödeme koşulları!

14 farklı daire ve 28 adet villadan meydana gelen Demir Romance Beylikdüzü’nde 7 blok şeklinde inşa ediliyor. Toplam 776 adet daire ve 60 adet ticari birimin yer aldığı, Demir İnşaat tarafından hayata geçirilen Demir Romance 16 ile 18 katlı bir şekilde konumlandırılıyor. Demir Romance Beylikdüzü’nde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4,5+1 daireler yer alıyor. Demir Romance satılık daire büyüklükleri 66 metrekare ila 268 metrekare arasında değişiyor.

Demir Romance ödeme planı
Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Demir Romance ödeme planında da birtakım değişiklikler gerçekleştirildi Buna göre Demir Romance ödeme planı; 9 bin 500 TL’den başlayan peşinatlarla konut sahibi olma fırsatı sunuyor. Buna göre; yüzde 0 faizli 36 ay vadeli ödeme kolaylığına, peşin alımlarda yüzde10 indirimden, kişiye özel ödeme planına dek birçok seçenek bulunuyor.

Demir Romance ödeme planı ile ilgili güncellemeleri www.emlakwebtv.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Demir Romance özellikleri
-Açık yüzme havuzu
-Kreş, çocuk oyun alanları
-Amfi tiyatro
-Yürüyüş ve bisiklet parkurları
-Bekleme ve toplantı odaları
-24 saat sağlık hizmetleri
-Basketbül sahası
-Tenis kortu
-Sauna ve hamam
-SPA merkezi
-Diyetisyen hizmeti

Demir Romance nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Demir Romance Beylikdüzü’nde inşa ediliyor. Demir Romance E-5’e, metrobüse, okul ve dershanelere, tam teşekküllü iki hastaneye, bölgenin en büyük alışveriş merkezine yürüyerek 5 dakika, TEM bağlantı yoluna aracınızla 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na da 15 dakika mesafede yer alıyor.

Demir Romance iletişim bilgileri
Tel: 444 2 116
E-Posta: satis@demirinsaat.com.tr

Proje Bilgisi: Demir Romance