Demir Romance’ta ön satışlara devam

Demir İnşaat’ın inşa edeceği Demir Romance projesinde ön satış dönemi devam ediyor. Projenin metrekare satış fiyatları 2 bin 200 TL

Demir Romance’ta ön satışlara devam

26 Haziran 2012 /emlakwebtv

Demir İnşaat’ın Beylikdüzü’nde inşa edeceği Demir Romance projesinin ön talep dönemi devam ediyor. Ön talep döneminde metrekaresi 2 bin 200 TL olarak belirlenen proje, yoğun ilgi görüyor.
toplamda 908 konut ve 60 ticari birimden oluşan projenin resmi satışları Eylül 2012’de başlayacak. 2015’de teslim edilecek projede, 1+1’den 4,5+2’ye kadar çeşitli büyüklük ve özellikte daire bulunuyor.
Beylikdüzü, E-5 Karayoluna paralel, Bizimkent ve metrobüs durağının yanında inşa edilen Demir Romance’te, yeşil alanlara 22 bin metrekare, sosyal kulübe ise 5 bin 141 metrekare ayrılıyor. Romance Club’ta; açık ve kapalı havuz, iki tenis kortu, bir basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, içerisinde hamam, sauna, şok duş ve buhar odası bulunan SPA merkezi, fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti ve bilardo salonları yer alıyor. Ayrıca projede bulunan terzi, bay-bayan güzellik merkezi, sinevizyon, oyun odaları ve kuru temizleme ile konut sahiplerinin ihtiyaçları karşılanıyor.
Demir Romance’e gösterilen yoğun ilgiden çok memnun olduklarını dile getiren Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, akıllı ev teknolojisiyle donatılan projenin lansmanıyla birlikte daha fazla ilgi göreceğini ve beklenenin üzerinde prim yapacağını tahmin ettiklerini söylüyor.

Proje Bilgisi: Demir Romance