Demir Romance ticari alan fiyatları

Demir Romance ticari alan fiyatları metrekaresi 14 bin TL'den başlıyor

Demir Romance ticari alan fiyatları

Demir Romance ticari alan fiyatları metrekaresi 14 bin TL'den başlıyor. Demir İnşaat tarafından Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Demir Romance projesinde yer alan ticari alanlar satışa çıkarıldı. 

Ağustos ayında teslimine başlanacak olan Demir Romance'ın ticari alanlarında konumlanacak olan mağazalar merkezi lokasyonları ile ön plana çıkıyor. Bölge insanına da hizmet verecek olan ticari alanlar, yapılacak yatırımların hızlı bir şekilde geri dönmesini sağlayarak yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor. Demir Romance ticari alan fiyatları metrekaresi 14 bin TL'den başlıyor. 

25 metrekare ile 1500 metrekare arasında değişen metrekarelere sahip ticari alanlarda farklı seçeneklerde iş yapma imkanı da yatırımcıya sunularak hem proje sakinlerine hem de bölge halkına kaliteli hizmeti verecek bir alışveriş lokasyonu da Demir Romance'da yaratılmış oluyor.

Beylikdüzü'nde akıllı ev teknolojisine sahip tek proje olan Demir Romance'ta 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 gibi 14 farklı daire ve 28 villa seçeneği sunulurken, aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemi kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu da sağlanacak.

Proje Bilgisi: Demir Romance