Demir Romance'den kampanya

Demir İnşaat'ın teslimlerini gerçekleştirdiği Demir Romance projesi sınırlı sayıda son daireler için kampanya başlattı

Demir Romance'den kampanya

Demir İnşaat'ın teslimlerini gerçekleştirdiği Demir Romance projesi sınırlı sayıda son daireler için kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 28 Şubat 2016'ya kadar projeden daire sahibi olacaklar ödemenin yüzde 50'sini peşin verip geri kalan yüzde 50'yi ödemeye baharda başlayacaklar. 

Beylikdüzü'nde yükselen Demir Romance projesinde sınırlı sayıdaki son daireler için özel bir kampanya düzenleniyor. 28 Şubat 2016'ya kadar geçerli olacak ''Yeni yılda yeni evinize taşının, baharda ödemeye başlayın'' kampanyası kapsamında, yüzde 50 peşin verilip geri kapan yüzde 50 bedel 3 ay sonra ödenemeye başlayacak. 

Demir Romance'den kampanya

Akıllı ev teknolojileri ile donatılan Demir Romance projesinde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 tipinde 14 farklı daire ve 28 adet villa seçeneği bulunuyor. Projede aydınlatma, ısıtma ve soğutma sistemleri kontrol altına alınarak yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanıyor. 

E-5, metrobüs, okul ve dershaneler, hastaneler, alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde olan Demir Romance Beylikdüzü projesi TEM bağlantı yoluna araçla 5 dakika mesafede kalıyor. Yeşil alanlar, yürüyüş yolları ve bisiklet yolları gibi sosyal alanların bulunduğu Demir Romance projesinde daire sahiplerinin bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri işyerleri, sosyal alanlar, açık ve kapalı yüzme havuzları, basketbol sahası, kreş, servis bekleme alanları bulunuyor. 

Demir Romance'den kampanya

Toplam 804 adet dairenin yer aldığı Demir Romance projesi 35 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Demir Romance satılık daire fiyatları ise 310 bin TL'den başlangıç gösteriyor. Zengin sosyal alanların yer aldığı Demir Romance projesinin dairelerinde ankastre ürünler, intercom sistemi, merkezi ısıtma ve ısı pay ölçer gibi özellikler yer alıyor. 

"Demir Romance'den kampanya" Başlıklı Haberin Galerisi

Demir Romance'den kampanya

Demir Romance'den kampanya

Demir Romance'den kampanya

Demir Romance'den kampanya

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Romance