Demir Romance'te yaşam başladı!

Temmuz ayında erken teslimine başlanan Demir Romance’de gerçekleştirilen açılış organizasyonunda Işın Karaca şarkılarıyla yer aldı

Demir Romance'te yaşam başladı!

Temmuz ayında erken teslimine başlanan Demir Romance’de gerçekleştirilen açılış organizasyonunda Işın Karaca şarkılarıyla yer aldı ve 2000 kişilik Demir Romance sakinlerine unutulmaz bir gece yaşattı. 

Gecede bir konuşma yapan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Demir İnşaat olarak erken teslim geleneğine devam ettiklerini belirterek, Beylikdüzü’nün ilk ve tek akıllı ev projesinde akıllı bir yatırım yaparak ev sahibi olanlara hoş geldiniz dedi. 

Düzenlenen gecede bir konuşma yapan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Demir İnşaat olarak erken teslim geleneğine Demir Romance projesinde de devam ettiklerini ve projeyi zamanında önce teslim etmenin gururunu yaşadıklarını söyledi.

Hamit Demir, şöyle devam etti:

“Üzüntülerimiz ve sıkıntılarımız olsa da bir Demir İnşaat geleneği olarak bu akşam sizlerle birlikte olduğumuz için mutluyuz.  2013 yılında inşaatına başladığımız ve geleneğimizi bozmayarak Temmuz ayından itibaren teslimlerini gerçekleştirdiğimiz Demir Romance projemizi erken teslim etmenin gururunu yaşıyoruz. Beylikdüzü’nün bu en değerli lokasyonunda konumlanan Demir Romance ile, bölgeyi akıllı ev teknolojileriyle tanıştırıp böylece çevremize de prestij sağladık. Siz değerli Demir Romance sakinleri erken teslim sürprizimizi sevinçle karşılayarak mutluluğumuzu bizimle paylaştınız.  Bu sevincinizi bize yansıtarak yeni projelerimiz için güç verdiğiniz.”

Toplamda 22 bin metrekare yeşil alanda doğa ile iç içe huzurlu bir yaşam sunan Demir Romance projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 4.5+1 gibi 776 adet 14 farklı daire ile birlikte 28 villa bulunuyor.
Demir Romance’ta yaşamın daha kolaylaşması ve site sakinlerinin ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabilmeleri için de 60 bağımsız bölümün yer aldığı ticari alanlar oluşturuldu. 25 metrekare ile 1800 metrekare arasında değişen metrekarelere sahip ticari alanlarda proje sakinlerine ve bölge halkına kaliteli hizmeti verecek bir alışveriş lokasyonu yaratıldı.

Demir Romance iletişim bilgileri
Telefon: 444 2 116
Web: http://www.demirromance.com/

Firma Bilgisi: Demir Inşaat
Proje Bilgisi: Demir Romance