Demirdöküm Azerbaycan’da

Isıtma soğutma sektörü markası DemirDöküm, Azerbaycan’da Elti Mühendislik showroomunu açtı

Demirdöküm Azerbaycan’da

4 Ekim 2012 / emlakwebtv
DemirDöküm, Türkiye’deki yetkili satıcılarının yenilenen yüzlerinin açılışlarının yanında yurt dışında da showroom açılışlarına devam ediyor. Azerbaycan’da geçen yıl açılışı yapılan Elti Mühendislik showroomunun ikincisi 27 Eylül Perşembe günü yapılan bir törenle Azerbaycan halkına tanıtıldı.

Elti Mühendislik yaklaşık 70 satış noktasına sahip bir toptancı bayi rolünde. Ayrıca kendi bünyesinde servis ve call center hizmet sunuyor.
DemirDöküm,  komşu – dost - kardeş ülke Azerbaycan’a kombiyi ilk getiren marka olma ayrıcalığını taşıyor. Son teknoloji ürünü olan kombi modellerinin yanı sıra klima, şofben, termosifon ve radyatör gibi pek çok farklı ürün de Azeri tüketicilerin beğenisine sunuluyor. DemirDöküm’ ün yeni ihracat modelinin başarı ile uygulandığı Azerbaycan’da Demir Club sisteminin uygulanması için de çalışmalar hızla devam ediyor.

Elti Mühendislik showroom açılışında konuşan Vaillant Group Türkiye Country Manager’ı Christoph M. Grosser,  “Son yıllarda ürünlerimizdeki kalite standardını yükseltmenin yanı sıra yetkili satıcı ve servis yapılanmamızda da büyük değişimlere gidiyoruz. Değişen logomuz ve baştan aşağı yenilenen yetkili satıcılarımız, DemirDöküm’ün değişimi kucaklayan ve dinamik yüzünü sizlere yansıtacaktır.” dedi.

Isıtmadan su ısıtmaya, klimadan güneş enerjisine, radyatörden merkezi sistemlere uzanan çok geniş bir yelpazede hem yurt içi hem de yurt dışında hizmet veren DemirDöküm, geniş ürün yelpazesi ile Çin’den Şili’ye uzanan bir coğrafyada 50’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. DemirDöküm, Bozüyük Tesisleri, Vaillant Group’un 19 fabrikası içinde 2. en büyük ve tek çatı altında en fazla ürün çeşitliliği ile üretim yapan fabrikasıdır.