Demirli Erdem Residence Aralık 2016'da teslim edilecek

İstanbul Kadıköy'de Demirli Yapı imzası ile yükselen Demirli Erdem Residence projesi Aralık 2016'da teslim edilecek

Demirli Erdem Residence Aralık 2016'da teslim edilecek

İstanbul Kadıköy'de Demirli Yapı imzası ile yükselen Demirli Erdem Residence Kozyatağı projesi Aralık 2016'da teslim edilecek. 1252 metrekare arsa alanı üzerinde yükselen Demirli Erdem Residence projesi 30 adet daireden meydana geliyor. Projede 3+1 ve 5+1 konut tipleri bulunuyor. 

Teslimlerinin Aralık 2016'da yapılması planlanan Demirli Erdem Residence satılık daire alanları 111 metrekare ile 207 metrekare arasında değişiyor. Demirli Erdem Residence projesinde daireler ankastre beyaz eşya ürünler ile teslim ediliyor. 

Zemin+11 katlı tek bloktan meydana gelen Demirli Erdem Residence Kozyatağı projesi modern mimarisi ile dikkat çekiyor. Demirli Erdem Residence fiyatları 835 bin TL'den başlayıp 1 milyon TL'ye kadar yükseliyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

İstanbul Kadıköy Kozyatağı'nda yükselen Demirli Erdem Residence projesi, E-5, metro ve minibüs yoluna yakınlığı ile dikkat çekiyor. Proje, kat karşılığı kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Oturum amaçlı tercih edilen Demirli Erdem Residence projesinde kapalı otopark, ticari alanlar ve peyzaj alanları bulunuyor. 

Demirli Erdem Residence projesinde daire alanları şöyle; 3 oda 1 salon daireler 111 metrelare, 131 metrekare ve 151 metrekare, 5 oda 1 salon dubleks daireler ise 207 metrekare olarak tasarlanıyor. Toplam 3 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Demirli Erdem Residence projesi 1252 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. 

Firma Bilgisi: Demirli Yapı
Proje Bilgisi: Demirli Erdem Residence