Demirli Park Plus Projesi

Demirli Park Plus Projesi Kadıköy Sahrayıcedit'te Demirli Yapı tarafından 4 bin 781 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projenin lansmanı için Ekim ayı veriliyor

Demirli Park Plus Projesi

Demirli Park Plus 2 bloktan meydana geliyor. Kadıköy Sahrayıcedit’te hayata geçirilen Demirli Park Plus projesinde 152 adet daire yer alıyor. Demirli Park Plus lansmanının Ekim ayıda yapılması planlanıyor. Proje ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmamış olup, ilerleyen günlerde Demirli Park Plus projesinin detaylarını haberlerimizden takip edebilirsiniz.

Ön talep toplam sürecine giren Demirli Yapı projesi olan Demirli Park Plus teslimlerinin ise 2017 yılında yapılması planlanıyor. Demirli Park Plus fiyat ve ödeme bilgileri için henüz bir şey söyleyemiyoruz. Demirli Park Plus projesi ile ilgili tüm detaylar Demirli Yapı tarafından veriliyor.

4 bin 781 metrekare arsa alanı üzerinde yer alan Demirli Park Plus spor sahası, yürüyüş ve dinlenme alanı, fitness merkezi, sauna, buhar odası gibi hizmetleri konut sahiplerine sunuyor. Demirli Park Plus merkezi konumu ve özellikleriyle müşterilerini bekliyor.

Yeşil alan ve sosyal tesislerin yüzde 70’ine sahip olduğu Demirli Park Plus projesi ile ilgili tüm detaylar, ilerleyen günlerde haberlerimizde yer alacak.

Demirli Park Plus Projesi

Demirli Park Plus özellikleri
Dış Sosyal Tesisler

Site konseptine uygun peyzaj düzenlemeleri

Açık havuz, güneşlenme alanı ve çocuk havuzu

Çocuk oyun parkı

Çok amaçlı spor sahası

Yürüyüş ve dinlenme alanları

İç Sosyal Tesisler

Fitness merkezi

Sauna

Buhar odası

Kapalı ve açık otopark alanı

Demirli Park Plus nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında DEmirli Yapı tarafından hayata geçirilen Demirli Park Plus Kadıköy Sahrayıcedit'te yer alıyor.

Demirli Park Plus adres bilgileri: Bağdat Caddesi 519 Plaza No: 519 Maltepe İSTANBUL

Demirli Park Plus iletişim bilgileri
Tel : (0 216) – 388 07 05 (0 216) – 366 90 60

 

Firma Bilgisi: Demirli Yapı
Proje Bilgisi: Demirli Park Plus