Demirli Yapı Soğanlık fiyatları açıklandı

Demirli Yapı'nın 2014 yılında hayata geçirdiği projelerinden biri Demirli Yapı Soğanlık projesidir. Demirli Yapı Soğanlık fiyatları 370 bin TL'den satışa sunuluyor

Demirli Yapı Soğanlık fiyatları açıklandı

4 Şubat 2014 / Emlakwebtv
Demirli Yapı Soğanlık projesi; Kartal köprüsü ve Samandıra gişelerinin bağlantı yolu üzerinde yer alıyor. 2 bin 750 metrekare alan üzerinde tek bloktan meydana geliyor. Projede toplam 30 adet konut inşa ediliyor. Ayrıca Demirli Yapı soğanlık projesinde yer alan tüm konutlar 3+1 şeklinde tasarlanıyor.
Haziran 2014’te satışa çıkması planlanan Demirli Yapı soğanlık projesinde bulunan daire büyüklükleri ise 135 metrekare şeklinde yapılıyor. Demirli Yapı Soğanlık proje fiyatları ise 370 bin TL ile 400 bin TL arasında değişiyor.

Demirli Yapı Soğanlık projesi nerede?
Demirli Yapı Soğanlık projesi; İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesindedir. Soğanlık; Yakacık ve Esenkent ilçeleri ile komşu olup, D-100 Karayoluna yakındır. 1970’li yıllardan sonra sanayileşme ve göç ile birlikte, gecekondulaşmaya başlayan Soğanlık bölgesinde çarpık kentleşme başlamıştır. Bundan dolayı da 1999 depreminden sonra çıkan yeni deprem yönetmeliğine uygun olarak konut projeleri inşa edilmektedir.

Demirli Yapı Soğanlık projesi iletişim bilgileri
Telefon: 444 36 75
Web Adresi: www.demirliyapi.com.tr

Firma Bilgisi: Demirli Yapı