Denge Hasan Bedrettin 1 Projesi!

Denge İnşaat Mimarlık güvencesi ile İstanbul Suadiye'de yükselen Denge Hasan Bedrettin 1 projesi fiyatları 1 milyon 370 bin TL'den başlıyor

Denge Hasan Bedrettin 1 Projesi!

Denge İnşaat Mimarlık güvencesi ile İstanbul Suadiye'de yükselen Denge Hasan Bedrettin 1 projesi fiyatları 1 milyon 370 bin TL'den başlıyor. 14 adet dairenin yer aldığı Denge Hasan Bedrettin 1 projesi tamamı 2+1 konutlardan oluşuyor. 

1582 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilen Denge Hasan Bedrettin 1 satılık daire büyüklükleri 89 metrekare olarak tasarlanıyor. 8 katlı tek bloktan oluşan Denge Hasan Bedrettin 1 projesinde deniz manzarası, kapalı otopark ve kameralı güvenlik yer alıyor. 

Denge Hasan Bedrettin 1 fiyatları 1 milyon 370 bin TL ile 1 milyon 435 bin TL arasında değişiyor. Denge Hasan Bedrettin 1 projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Projede kiralık daire fiyatlarının ne kadar olacağı henüz belli değil. 

Haziran 2016'da teslim edilmesi planlanan Denge Hasan Bedrettin 1 projesinin dairelerinde ankastre ürünler, ısı pay ölçer ve merkezi ısıtma bulunuyor. Projede daireler 2+1 tipinde. 

Kadıköy Suadiye'de Hasan Bedrettin Sokak'ta inşa edilen Denge Hasan Bedrettin 1 projesi, kentsel dönüşüm projesi olarak yükseliyor. Proje, kat karşılığı yapılıyor. Hasan Bedretti 1 projesi Bağdat Caddesi'ne yürüme mesafesinde yükseliyor. Sahile'de oldukça yakın olan proje deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun koşullarda yükseliyor. 

 

Firma Bilgisi: Denge İnşaat Mimarlık
Proje Bilgisi: Denge Hasan Bedrettin 1