Denge İnşaat’tan Anadolu yakasına 7 yeni proje

Denge İnşaat, İstanbul Anadolu yakasında hayata geçirdiği 7 projenin temelden satışlarına başladı

Denge İnşaat’tan Anadolu yakasına 7 yeni proje

18 Haziran 2012

Taahhüt alanında birçok projeye imza atan Denge İnşaat, İstanbul Anadolu yakasında Kadıköy, Bağdat Caddesi ve Ataşehir bölgesinde bulunan toplam 148 daire ve 12 işyerinden oluşan '6 Konut- 1 İşyeri Projesi'ni hayata geçiriyor. Bağdat Caddesi'nde konut projelerine imza atan firma, Ataşehir'de ise home office konseptiyle öne çıkıyor.
Milliyet Gazetesi’nin haberine göre, Ataşehir'de ‘home-office’ projesi olarak konumlanan ve butik-rezidans özelliklerine sahip olan Denge Ataşehir Projesi, Bağdat Caddesi Suadiye'de yükselen Denge Vapuryolu 13, Şaşkınbakkal'da hayata geçirilen Denge Kaşaneler 5, Erenköy'deki Denge Kantarcı Rıza 29 ve Denge Ömerpaşa 51 ile Sahrayıcedit'teki Denge Sahra 22 projesi ‘6 konut 1 işyeri’ projesini oluşturuyor. 35 milyon liralık yatırım maliyetiyle hayata geçirilen projelerde, 1+0, 1+1,2+1, 3+1 şeklinde değişik metrekarelerde daireler bulunuyor. Dairelerin fiyatları ise 275 bin lira ile 900 bin lira arasında değişiyor.

9 milyon dolarlık Libya yatırımı
2012 yılında toplamda 60 milyon lira yatırım yapmayı planlayan Denge İnşaat, yurtdışında da faaliyetlerini sürdürüyor. Libya'da adliye binalarının inşaatlarını aldıklarını ifade eden Denge İnşaat Kurucu Ortağı Mesut Geniş, 16 bin metrekarelik inşaat büyüklüğüne sahip olan projenin yatırım bedelinin 9 milyon dolar olduğunu söyledi. Bulgaristan'da da otel inşaatlarına yöneldiklerini belirten Geniş, İstanbul'da Akasya projesinin AVM'sinin 110 bin metrekaresinin inşaatını üstlendiklerini de vurguladı. Yeni projeleri için şehirle bütünleşen arazi arayışında olduklarını da söyleyen Geniş, “6-7 dönüm büyüklüğünde, 300 daire yapılabilecek araziler arıyoruz” diye konuştu.

Firma Bilgisi: E Inşaat
Proje Bilgisi: Yeni Proje