Denge Towers ön talep topluyor

Sancaktepe'de Denge Yapı tarafından hayata geçirilen Denge Towers ön talep topluyor

Denge Towers ön talep topluyor

Sancaktepe'de Denge Yapı tarafından hayata geçirilen Denge Towers ön talep topluyor. Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada'da teslimleri tamamlayan Denge Yapı, Denge Towers projesinde 4 farklı tipte 120 adet daireye yer verecek. 

1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daire seçeneklerinin yer aldığı Denge Towers projesinde dairelerin yanı sıra 40 ticari ünite yer alacak. 6 bin 40 metrekarelik arsa üzerinde kurulacak olan Denge Towers projesinde ön talep döneminin başladığını belirten Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abrullah Bayram, daha önce Kartal ve Sancaktepe'de hayata geçirdikleri Begonya, Sümbül, Mimoza, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projeleri gibi Denge Towers'ın da alıcısına kazandıracağını söyledi. 

Denge Towers ön talep topluyor

Samandıra'nın merkezinde hayata geçirilen Sancaktepe Denge Towers projesi lokasyon avantajı ile konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatini çekiyor. TEM-Kartal bağlantı yoluna 2 dakika, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakika mesafede yükselen Denge Towers projesinde teslimlerin 2017 yılı Aralık ayında yapılması planlanıyor. 

Denge Towers ön talep topluyor

Denge Towers projesinin konut sahiplerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; kapalı otopark, fitness salonu, sauna, güvenlik, basketbol sahası, avm, seyir terası ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Fiyatları, daire büyüklükleri ve ödeme seçenekleri henüz belli olmayan projede detayların önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. Denge Yapı imzası taşıyan Denge Towers projesinde ön talep avantajlarından yararlanmak isteyenler projenin internet sayfasından bilgi formu doldurarak, proje ile ilgili bilgi alabilirler. 

Firma Bilgisi: Denge Yapı
Proje Bilgisi: denge towers