Denge Towers projesinde ön talep dönemi

Denge Yapı, Sancaktepe'de hayata geçireceği Denge Towers için ön talep toplamaya başladı

Denge Towers projesinde ön talep dönemi

Denge Yapı, İstanbul'un hızla değerlenen semtlerinden Sancaktepe'de hayata geçireceği yeni projesi Denge Towers için ön talep dönemine başladı. Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerinde teslimleri tamamlayan firma, Denge Towers projesinde 4 farklı tipte toplam 120 daireye yer vermeyi planlıyor. 

Denge Towers projesi
1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde konutlardan oluşacak Denge Towers'ta ayrıca 40 ticari ünite bulunacak. Proje 6 bin 40 metrekarelik bir arazi üzerinde inşa edilecek. Denge Towers yatırımı için ön talep dönemine başladıkları bilgisini veren Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram:

"Daha önce Kartal ve Sancaktepe’de hayata geçirdiğimiz Begonya, Sümbül, Mimoza, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerimiz gibi Denge Towers’da alıcısına çok kazandıracak" ifadelerini kullandı.

Denge Towers projesinde ön talep dönemi

Teslimler 2017 Aralık ayında
Denge Towers'in Samandıra'nın merkezinde inşa edildiğine ve önemli lokasyon avantajları barındırdığına da dikkat çeken Bayram, projenin TEM-Kartal bağlantı yoluna 2, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise 15 dakikalık mesafede yer aldığını söyledi. 

Bünyesinde, kapalı otopark, fitness salonu, sauna, güvenlik, basketbol sahası, AVM, seyir terası ve çocuk oyun alanları gibi sosyal alanlara da yer veren Denge Towers'da teslimlerin Aralık 2017 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor. 

Firma Bilgisi: Denge Yapı
Proje Bilgisi: denge towers