Denge Yapı 2012’de herkesi ev sahibi yapacak

Denge Yapı’nın yıl sonuna kadar sürecek kampanyasında yüzde 5 peşinatla Mahal projelerinden ev sahibi olmak mümkün

Denge Yapı 2012’de herkesi ev sahibi yapacak

11 Aralık 2012 / emlakwebtv
Denge Yapı, 2012 yılının bitmesine sayılı günler kala hayalindeki eve sahip olmak isteyenler için yeni bir kampanya düzenledi. Aralık sonuna kadar geçerli olacak yılın son kampanyasında yüzde 5 peşinatla daire sahibi olmak mümkün. Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, kampanya sayesinde Sancaktepe’de inşaa edilen Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’dan küçük taksitlerle ev sahibi olunabileceğini belirtti.

Ara ödeme yok
Kampanya hakkında bilgi veren Abdullah Bayram şunları söyledi: “Yılın bu son kampanyasında daire bedelinin yüzde 5’ini ön ödeme şeklinde alıyoruz. Daire bedelinin yüzde 20’lik tutarını ise 24 ay sonra yani ev tesliminde istiyoruz. Ertelenen bu yüzde 20’lik peşinata herhangi bir vade farkı da uygulamıyoruz. Ayrıca ev sahipleri yüzde 5’lik ön ödemeyi yaptıktan sonra herhangi bir ara ödemede de bulunmuyor.”
Kampanyanın hem yatırım amaçlı hem de oturum amaçlı ev almayı düşününler için son derece kazançlı olduğunu ifade eden Bayram, “Taksitlerimiz de son derece düşük. Örneğin Mahal Sancaktepe’de 74 metrekarelik 2+1 dairenin minimum fiyatı 141 bin 250 lira. Bunun yüzde 5’lik ön ödemesi olan 7 bin lirayı veren müşterimiz Mahal Sancaktepe’den ev sahibi olabiliyor. Peşinatın kalan yüzde 20’lik kısmı olan 28 bin 250 lira ise 24 ay sonra ödeniyor ve bu tutara vade farkı yansıtılmıyor. Daire bedelinin kalan yüzde 75’lik kısmı için de bankalardan avantajlı vade oranlarında 12-120 ay arasında kredi kullanılabiliyor. 120 ay kredi kullananlar 2+1 dairemiz için aylık sadece 1.447 lira taksit ödeyecek” açıklamasında bulundu.
 

Firma Bilgisi: Denge Yapı