Denge Yapı Mahal Sancaktepe yol tarifi

Denge Yapı Mahal Sancaktepe yol tarifine ve proje özelliklerine haberimiz detayından ulaşabilirsiniz

Denge Yapı Mahal Sancaktepe yol tarifi

Denge Yapı Mahal Sancaktepe’de 2+1 ve 3+1 daire tipleri yer alıyor. Toplam 306 adet dairenin yer aldığı Denge Yapı Mahal Sancaktepe daire büyüklükleri75.43 metrekare ile 126,75 metrekare arasında değişiyor. 

Denge Yapı Mahal Sancaktepe yol tarifine değinmeden önce proje özelliklerinden bahsedelim. Denge Yapı Mahal Sancaktepe özellikleri arasında çocuk oyun alanları, yüzme havuzu, kamelyalar, basketbol ve voleybol alanı, meyve bahçeleri ve sauna hizmetleri yer alıyor.

Denge Yapı Mahal Sancaktepe nerede?
İstanbul Anadolu Yakası’nda yer alan Mahal Sancaktepe Evleri, Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanı 15 dakika, Finans Merkezi Ataşehir 14 dakika, Boğaziçi Köprüsü 21 dakika ve TEM bağlantı yoluna da birkaç dakikalık mesafede konumlandırılıyor.

Denge Yapı Mahal Sancaktepe yol tarifi
Mahal Sancaktepe projesine yakın konumda Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Eyüp Sultan Kapalı Spor Salonu, Olimpik Yüzme Havuzu Tesisleri, Rıdvan Dilmen Spor Tesisleri, Akpınar Kapalı Spor Salonu ve Hakan Şükür Stadı bulunuyor.

Denge Yapı Mahal Sancaktepe adres bilgileri: Osman Gazi Mahallesi Bilal Habeşi Caddesi Mahal Sancaktepe Sancaktepe/İSTANBUL

Denge Yapı Mahal Sancaktepe iletişim bilgileri
Telefon: 0 216 311 66 67
E-Posta: info@mahalsancaktepe.com
Web: www.mahalsancaktepe.com

Firma Bilgisi: Denge Yapı
Proje Bilgisi: Mahal Sancaktepe