Deniz İstanbul Kalyon Evleri Görücüye Çıkıyor

Keleşoğlu İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Deniz İstanbul Kalyon Evleri 17 Kasım'da görücüye çıkıyor

Deniz İstanbul Kalyon Evleri Görücüye Çıkıyor

Keleşoğlu İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Deniz İstanbul Kalyon Evleri 17 Kasım'da görücüye çıkıyor. 

1 milyon 200 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen proje 342 adet daire ve villadan meydana geliyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçeneklerinin yer aldığı Deniz İstanbul Kalyon Evleri daire alanları 81 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiyor. 

17 Kasım'da yapılacak lansman ile tanıtılacak olan Deniz İstanbul projesi, Keleşoğlu İnşaat'ın Yakuplu'da yer alan Eston Deniz projesini TMSF'den 75 milyon dolara satın alması ile hayata geçmişti. Projenin ismini Deniz İstanbul olarak değiştiren Keleşoğlu İnşaat 6 etaptan oluşacak projeyi 2021 yılına kadar tamamlamayı planlıyor. 

Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, sauna, güvenlik, kapalı yüzme havuzu ve kameralı güvenlik gibi sosyal imkanların yer aldığı projenin dairelerinde ebeveyn banyosu ve ebeveyn giyinme odası yer alıyor. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri fiyatları ise 340 bin 800 lira ile 720 bin lira arasında değişiyor. Projeden konut satın almak isteyenler banka kredisi kullanabiliyor. Aynı zamanda yüzde 25 peşinat ile 24 ay vade farksız taksit yapılabiliyor. Deniz İstanbul projesi toplam 4 bin 500 daire ve 600 adet villadan meydana geliyor. 

Deniz İstanbul Projesi Daire Alanları
1+1 daireler 60 metrekare. 
2+1 daireler 92 metrekare.
3+1 daireler 124 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri Daire Özellikleri
- Ebeveyn Banyosu
- Isı pay ölçer
- Ebeveyn giyinme odası
- Merkezi ısıtma
- Teras
- Balkon

Kara ve deniz yollarındaki ulaşım kolaylığı ile dikkat çeken Deniz İstanbul Kalyon Evleri projesi 1,5 kilometrelik sahip şeridine sahip. Proje İstanbul'un deniz kıyısındaki en büyük projesi. Projede, marina, cami, avm, plaj, okul ve hastane de hizmet verecek. 6 etaptan oluşacak Kalyon Evleri projesinde teslimlerin Ağustos 2016'da yapılması planlanıyor. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri adres bilgisi : Marmara Mahallesi. Ulusum Caddesi. Yakuplu - Beylikdüzü - İstanbul 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 41 51 
Web adresi : denizistanbul.com
E-posta adresi : info@kelesoglu.com

"Deniz İstanbul Kalyon Evleri Görücüye Çıkıyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Deniz İstanbul Kalyon Evleri Görücüye Çıkıyor

Deniz İstanbul Kalyon Evleri Görücüye Çıkıyor

Deniz İstanbul Kalyon Evleri Görücüye Çıkıyor

Deniz İstanbul Kalyon Evleri Görücüye Çıkıyor

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Deniz Istanbul Kalyon Evleri