Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık

Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık daire büyüklükleri 81 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiyor

Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık

Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık daire büyüklükleri 81 metrekare ile 199 metrekare arasında değişiyor. 1 milyon 200 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen Deniz İstanbul Kalyon Evleri 1+1, 2+1 ve 3+1 daire ve villa seçeneklerinden oluşuyor. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık

Keleşoğlu İnşaat'ın Yakuplı'da yer alan Eston Deniz Projesini TMSF'den satın alıp adını değiştirerek Deniz İstanbul adı verdiği projede yaklaşık 15 bin kişi yaşayacak. 550 yat kapasiteli marinası bulunan proje 6 etaptan oluşuyor. 2021 yılına kadar tamamlanması planlanan Deniz İstanbul Kalyon Evleri projesinde 1.5 kilometrelik sahil şeridi dikkat çekiyor. 

Satışa sunulan Deniz İstanbul ilk bölümü olan Kalyon Evleri projesinde apartman dairesi, sıralı dubleks ve ikiz dubleksler, katlı villalar ve müstakil villalar yer alıyor. Deniz İstanbul Kalyon Evleri'nde 202 villa ve 140 daire yer alıyor. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık

Toplam konut sayısının 4 bin 500 daire ve 600 villa olduğu projede çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitness merkezi, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna ve deniz manzarası gibi imkanlar daire sahiplerine sunuluyor. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık fiyatları ise 1+1 dairelerde 340 bin liradan, 2+1 dairelerde 527 bin 500 liradan, 3+1 dairelerde ise 679 bin 500 liradan başlıyor. Projede daire sahibi olmak isteyenler için uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık daireleri ile ilgili detayları satış ofisinden öğrenebilirsiniz. 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri satılık

Proje sosyal imkanlarının yanı sıra, hastane, avm, plaj, cami, home ofis, okul ve otel hizmetleri de verecek. Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçirilen Deniz İstanbul Kalyon Evleri kara ve deniz yolları ulaşımı ile dikkat çekiyor. Deniz İstanbul Kalyon Evleri adres bilgisi şöyle; Marmara Mahallesi Ulusum Caddesi Yakuplu - Beylikdüzü - İstanbul 

Deniz İstanbul Kalyon Evleri iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 41 51 
Web adresi : denizistanbul.com
e-posta adresi : info@kelesoglu.com

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Deniz Istanbul Kalyon Evleri