Deniz İstanbul Marina Evleri!

Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Deniz İstanbul projesinin etaplarından biri olan Deniz İstanbul Marina Evleri, İstanbul Yakuplu'da yükseliyor

Deniz İstanbul Marina Evleri!

Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Deniz İstanbul projesinin etaplarından biri olan Deniz İstanbul Marina Evleri, İstanbul Yakuplu'da yükseliyor. 

5+1 villalardan meydana gelen Deniz İstanbul Marina Evleri projesinde 87 adet villa bulunuyor. 64 bin 560 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Deniz İstanbul Marina Evleri satılık daire alanları 450 metrekare olarak tasarlanıyor. 

Mayıs 2017'de teslim edilmesi planlanan Deniz İstanbul Marina Evleri projesinde açık ve çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, fitness merkezi, sauna ve deniz manzarası bulunuyor. Projenin konutlarında ise ankastre ürünler, villalar için özel yüzme havuzu, ebeveyn banyosu ve giyinme odası yer alıyor. 

Deniz İstanbul Marina Evleri fiyatları 1 milyon 100 bin dolardan başlangıç gösteriyor. 42 adet ikiz villa ve 45 adet müstakil villadan meydana gelen Deniz İstanbul Marina Evleri, West İstanbul Marina'nın yanında hayata geçiriliyor. Projede oluşan villaların tamamı 3 katlı olarak tasarlanıyor. 

Zemin etüdü yapılmış olan proje deprem yönetmeliğine uygun koşullarda hayata geçiriliyor. Projenin binalarında hidrofor, jeneratör ve su deposu gibi özellikler bulunuyor. 

Deniz İstanbul Marina Evleri proje bilgileri

Keleşoğlu İnşaat
Villa - 87
Arsa Alanı : 64560 metrekare
Konut tipi : 5+1
Daire büyüklükleri : 450 metrekare
Teslim tarihi : Mayıs 2017
Adres : Marmara Mahallesi. Ulusum Caddesi No: 4/1 Yakuplu - Beylikdüzü - İstanbul
Telefon numarası : 444 41 51
Web adresi : denizistanbul.com 

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Deniz İstanbul Marina Evleri