Deniz İstanbul Marina fiyatları 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor

Keleşoğlu Holding güvencesi ile hayata geçirilen Deniz İstanbul Marina fiyatları 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor

Deniz İstanbul Marina fiyatları 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor

Keleşoğlu İnşaat güvencesi ile hayata geçirilen Deniz İstanbul Marina fiyatları 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor. İstanbul'un en büyük sahil kasabası sloganı ile yola çıkan Denizİstanbul projesinde 5 farklı villa bulunuyor. Denize ve marinaya komşu olarak inşa edilen Denizİstanbul projesindeki etaplardan biri olan Deniz İstanbul Marina'da satışlar devam ediyor. 

Yakuplu'da yükselen MArina Evleri, 65 bin metrekarelik alanda ve özel site girişli olarak yükseliyor. Proje, tamamı deniz manzaralı ikiz ve müstakil toplam 87 adet villadan oluşuyor. 1 milyon 100 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışa sunulan Deniz İstanbul Marina Evleri, 500 ila 700 metrekare arasında değişen bahçelere sahip olacak. Projede villa alanları ise 453 metrekare ila 585 metrekare arasında değişiyor. 

2017 yılının Mayıs ayında teslim edilmesi planlanan projeden villa sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Konut kredisi ile 10, kurum finans sistemi ile ise 5 yıla yayılan farklı ödeme seçenekleri konut alıcılarını bekliyor. 1 milyon 200 bin metrekarelik alanda kurulan Denizİstanbul projesi sakinlerine otel, avm, okul, hastane, cafe ve rekreasyon alanları gibi özellikler sunuyor. Projenin, 1,5 kilometrelik sahil ve kumsalı, West İstanbul Marina'ya yakın bir konumda yer alıyor. 

Deniz İstanbul Marina Evleri'nde konut satışlar devam ediyor. 3 etaptan oluşacak olan Denizİstanbul projesinin etaplarından biri olan Deniz İstanbul Marina Evleri'nin tamamı deniz manzarası ve bahçe kullanım alanına sahip. Keleşoğlu İnşaat imzası taşıyan Deniz İstanbul Marina Evleri 2017 yılında teslim edilecek. 

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Deniz İstanbul Marina Evleri