Deniz İstanbul Mercan Konakları!

Deniz İstanbul Mercan Konakları, Keleşoğlu İnşaat tarafından Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçiriliyor

Deniz İstanbul Mercan Konakları!

Deniz İstanbul Mercan Konakları, Keleşoğlu İnşaat tarafından Beylikdüzü Yakuplu'da hayata geçiriliyor. 

112 bin 500 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Deniz İstanbul Mercan Konakları, 1+1, ,2+1, 3+1 ve 441 konut tiplerinden oluşuyor. Toplam 1009 adet konutun yer aldığı Deniz İstanbul Mercan Konakları satılık daire alanları 82 metrekare ile 211 metrekare arasında değişiyor. 

Deniz manzarasına hakim bir konumda yükselen Deniz İstanbul Mercan Konakları projesi dairelerinde ankastre beyaz eşya, ısı pay ölçer, balkon ve merkezi ısıtma bulunuyor. Projede daire alanları ise şöyle; 1+1 daireler 82 metrekare, 4+1 daireler ise 211 metrekare .

Deniz İstanbul Mercan Konakları fiyatları 500 bin lira ile 1.200 bin lira arasında değişiyor. Mercan Konakları projesinden konut sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabildiği gibi firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. 

İstanbul'un sahil kasabası olması beklenen Yakuplu Deniz İstanbul Mercan Konakları'nda teras bahçe ve balkon bahçe alternatifleri ile müstakil bahçe ayrıcalığı yer alıyor. 20 farklı parselde 12 farklı fonksiyonun bir bütün halinde tasarlanması ile hayata geçirilen Deniz İstanbul projesinde konut yükseklikleri denize doğru alçalıyor. Böylelikler konutlardaki deniz manzarası kapanmamış oluyor. 

Deniz İstanbul Mercan Konakları adres bilgisi : Marmara Mahallesi. Ulusum Caddesi. No: 4/1 Yakuplu - Beylikdüzü - İstanbul 
Deniz İstanbul Mercan Konakları iletişim bilgileri
Telefon numarası : 444 41 51 
Web adresi : denizistanbul.com

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: Deniz İstanbul Mercan Konakları