Deniz İstanbul projesinin radyatör tercihi: Airfel panel

İstanbul Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Deniz İstanbul projesinin radyatör tercihi Airfel oldu.

Deniz İstanbul projesinin radyatör tercihi: Airfel panel

İstanbul Beylikdüzü'nde İstanbul'un en büyük sahil kasabası konseptiyle hayata geçirilen Deniz İstanbul projesinin radyatör tercihi Airfel'den yana oldu. Projenin Mercan Konakları etabında, yüksek ısı verimliliği ve boya teknolojisi ile çevre dostu niteliği taşıyan Airfel Panel Radyatörleri kullanıldı. 

Deniz İstanbul'un tercihi Airfel Panel
Beylikdüzü’nde toplamda 1 milyon metrekare üzerinde yükselen Deniz İstanbul projesinin ilk etabı olan Mercan Konakları 122 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. İstanbul’un en büyük sahil kasabası olarak tasarlanan Deniz İstanbul projesi Mercan Konakları etabı ile sakinlerine "Teras Bahçe" ve "Balkon Bahçe“ alternatifleri ile konak içinde müstakil bahçe ayrıcalığı sunuyor.

Deniz İstanbul projesinin radyatör tercihi: Airfel panel

Deniz İstanbul'da Daikin ısıtma ürünleri kullanıldı
Mercan Konakları’nda doğa ile iç içe bir hayat sunan Deniz İstanbul, mükemmel konfor için Daikin ısıtma ürünlerini tercih etti. İlk etabı 2017 yılının son çeyreğinde ve ikinci etabının 2018 yılının ilk ikinci çeyreğinde tamamlanacak olan Mercan Konakları’nda 1.850 adet Airfel Panel Radyatör kullanıldı. TS EN 442 normuna uygun olarak Avrupa'nın en modern tesislerinde, 12 yıl garantili olarak üretilen Airfel Panel Radyatörler, yüksek ısı verimliliğinin yanı sıra farklı yükseklik ve uzunluk seçenekleri ile her türlü ihtiyacı karşılıyor. Çinko fosfat kaplama ve kataforez boya teknolojisi sayesinde korozyona ve darbelere karşı daha dayanıklı olan Airfel Panel Radyatörler, çevre dostu özellikleri büyük beğeni topluyor. 

Proje Bilgisi: Deniz İstanbul Mercan Konakları