Deniz İstanbul’da yaşam 2017 yılında başlayacak

Beylikdüzü Yakuplu’da inşa edilen Deniz İstanbul’da teslimlerin 2017 yılında yapılması ve yaşamın başlaması planlanıyor

Deniz İstanbul’da yaşam 2017 yılında başlayacak

Deniz İstanbul Yakuplu Sahil; Keleşoğlu Holding tarafından İstanbul Avrupa Yakası’nın Beylikdüzü ilçesi Yakuplu bölgesinde inşa ediliyor. Teslimleri 2017 yılında yapılacak projede aynı zamanda yaşamın başlaması da bekleniyor.

Toplam 1.200 dönüm arazi alanı üzerine kurulan Deniz İstanbul Yakuplu, 6 etap halinde yükseliyor. Henüz üç etabı satışta olan proje, 330 adet daire ile 4 bin 619 adet az katlı apartmandan meydana geliyor.

Beylikdüzü Deniz İstanbul projesinde şu an Kasım 2017’de teslim edilecek olan Mercan Konakları etabında, Mayıs 2017’de teslim edilecek olan Marina Evleri etabında ve Ekim 2016 tarihinde teslim edilecek olan Kalyon Evleri etabında satışlar devam ediyor.

550 yat kapasiteli West İstanbul Marina’nın yanı başında yer alan Yakuplu Deniz İstanbul projesi; eğitim kurumlarına, sağlık kuruluşlarına, alışveriş merkezlerine, kafe ve restoranlara, otelle, camiye, yaşam ve spor kulübüne ve binicilik eğitim alanına yakın mesafede bulunuyor.

Keleşoğlu Deniz İstanbul projesinde minimum taksit tutarları 2 bin 870 TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabiliyor. Vadeli ödeme seçeneğine göre ise; 120 aya kadar yüzde 0,70 faiz oranı ile taksit yapılabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Keleşoğlu
Proje Bilgisi: Deniz İstanbul