Deniz ve orman Narlife'ta buluşuyor

İstanbul Maltepe'de Narlife projesiyle nar serisini tamamlayan Tepe İnşaat'ın Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal Emlakwebtv'nin sorularını yanıtladı

6 Şubat 2013 / emlakwebtv / Bülent Yoldaş

Tepe İnşaat, Maltepe’de oluşturduğu yaşam alanının en yeni halkası olarak Narlife’ı hayata geçiriyor. Doğayla iç içe olmaktan zevk alanların, denizin mavisinde kaybolmaktan mutluluk duyanların ve huzur içinde zaman geçirmek isteyenlerin aradığı tüm renkler Narlife’ta buluşuyor. Narcity ve Narkule gibi sahil yoluna ve bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken Narlife, E-5’e 4 km, Bağdat Caddesi’ne 7 km, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 18 km uzaklıkta bulunuyor.

Maltepe’de Narcity ile oluşturdukları konsepti, Narkule ile pekiştirdiklerini ve bu konsepti aynı DNA’ya sahip Narlife projesi ile tamamladıklarını belirten Tepe İnşaat Satış ve Pazarlama Müdürü Berna Erkartal “Nar serisiyle çıktığımız yolculuğumuza, yeni bir ‘tane’ ekleyerek devam ediyoruz. 609 adet konuttan oluşan Narlife’ta, diğer projelerimize göre iç mimaride segmenti biraz yukarı taşıdık. Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ilk kez bu projede, stüdyo ve 1+1 daireler de satışa sunuyoruz. Fiyat skalamız daire büyüklüklerine göre 165 bin TL ile 860 bin TL arasında değişiyor” dedi.

Narlife’ın “yeşil bina değerlendirme sistemi” olarak bilinen LEED Çevre Dostu Değerlendirme Sistemi’ne aday olduğunu sözlerine ekleyen Erkartal “Doğa ve deniz ile iç içe bir yaşam sunan Narlife; tasarımı, renkleri ve sahip olduğu yeşil alan ile keyifli bir yaşam sunuyor” diye konuştu.

TEPE iNŞAAT HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN: http://www.tepeinsaat.com.tr/

NARLİFE PROJESİ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN: http://www.narlife.com.tr/

 

Proje Bilgisi: Narlife