Denizbank Satılık Gayrimenkuller

Denizbank Satılık Gayrimenkuller Ankara Beypazarı, Kalecik, Keçiören, Polatlı, Sincan bölgelerinde yer alıyor

Denizbank Satılık Gayrimenkuller

Denizbank Satılık Gayrimenkuller oldukça dikkat çekiyor. Biliyorsunuz ki bankalar kendilerine ait olan taşınmazların satışlarını yapabiliyor. Denizbank Satılık Gayrimenkuller de bu bağlamda güzel bir talep görüyor. Birçok farklı noktada satışa sunulan Denizbank Satılık Gayrimenkulleri Emlakwebtv.com ekibi sizler için derledi.

İşte Denizbank Satılık Gayrimenkuller!

1.Ankara Beypazarı
Parsel köy merkezinin 1500 m güneyinde yer almaktadır.. Kırbaşı Köyü, bölgenin en büyük köyüdür. Nüfusu, 2010 yılı verilerine göre 2.186 kişidir. Kasabanın doğusunda Ayaş, Güneyinde Eskişehir, batısında Sarıyar Barajı Gölü, Kuzeyinde de Beypazarı bulunmaktadır. Bölgede kuru tarıma yönelik tarlalar bulunmaktadır. Tarlaların çoğunda kuyu suyu kullanılmaktadır.

2.Ankara Kalecik
Taşınmaz tarla niteliklidir. Kalecik Belediyesi Mücavir Alan Sınırı dışında konumludur. Ankara İl Özel İdare Sınırları içerisinde yer almaktadır. Taşınmaz tarım amaçlı kullanılmaktadır. Alibeyli Köyü’ne ~2,5 km mesafede yer almaktadır. Alibeyköy Ankara Kent Merkez’ine ~ 87 km, Kalecik Merkez’e ise 23 km mesafede yer almaktadır. İmarlı Çayı’na yakın konumdadır.

3.Ankara Keçiören
Bir açık alan, bir depo, 1 wc hacimlerinden ibaret olup brüt yaklaşık 38 m2 alana sahiptir. ulaşım merkezden kalkan ve Fatih Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. yakın çevresinde konut alanları, Yıldırım Beyazıt Parkı, Sultan Fatih Cami yer almaktadır.

4.Ankara Keçiören
Yakın çevresinde konut alanları, Yıldırım Beyazıt Parkı, Sultan Fatih Cami yer almaktadır. ulaşım merkezden kalkan ve Fatih Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma ve özel araçlarla sağlanabilmektedir. bir açık alan, bir depo, 1 wc hacimlerinden ibaret olup brüt yaklaşık 42 m2 alana sahiptir.

5.Ankara Keçiören
Yakın çevresinde konut alanları, Tuncay Özdere Parkı, Kuşcağız Eski Merkez Cami yer almaktadır. 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc, 1 balkon hacimlerinden ibaret olup brüt yaklaşık 106,00 m², üst kat; 1 oda ve 1 teras hacimlerinden ibaret olup 30m² +38m² teras olmak üzere toplam brüt 68,00 m² kullanım alanına sahip taşınmaz; toplam brüt yaklaşık 174 m² alanlıdır.

6.Ankara Polatlı
Tarla. Sazılar Köyü’ne ~ 2 km mesafede yer almaktadır. Sazılar Köyü Polatlı Merkez’e ~27 km, Ankara Kent Merkez’ine ise ~ 111 km mesafede yer almaktadır. Parselin kadastro yoluna ~77 m cephesi vardır.

7.Ankara Sincan
Satışa konu taşınmaz merkezi bir konumda ve 22 yıllık binada yer almakta olup, mimari projesinde; 3 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1banyo, 1 wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Binanın iskan belgesi (yapı kullanmak izin belgesi) vardır.

8.Ankara Sincan
Taşınmaz,Avcı.sokağınüzerindekonumlanmışolup,taşınmazınyakınçevresindebulunanMehmet Akif Ersoy İlk Öğretim Okuluna,Lale Cami ve Pazar alanına yürüme mesafesindedir. taşınmaz mimari projesinde zemin kat dükkan alanı ve 1 adet WC hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 100 m² alanlı olduğu tespit edilmiştir.

Denizbank Satılık Gayrimenkuller projelerine hep beraber baktık. İş bundan sonra anlaşmaya kalıyor. Eğer Ankara'da bu tür taşınmazlar almak isterseniz Deniz Bank'ın kendi websitesinden detaylara ulaşabilirsiniz.