Denizin büyülü dünyası evdebir.com

Ödüllü tasarımcı Tim Coffey’nin deniz esintilerini taşıyan çizimleri ile hayat bulan servis takımları Evdebir.com ile tasarım tutkunlarının beğenisine sunuluyor

Denizin büyülü dünyası evdebir.com

22 Temmuz 2013 / emlakwebtv
Ödüllü tasarımcı Tim Coffey’nin deniz esintilerini taşıyan eşsiz çizimleri Evdebir.com kalitesiyle şimdi evlerinizde... Ev tekstilinden aksesuara ve mobilyaya uzanan geniş ürün yelpazesiyle ev modasının seçkin alışveriş sitesi Evdebir.com, Coffey’nin cesur renkleri ve zarif çizimlerinden oluşan mercan servis takımlarını sofralarınıza getiriyor.

Evdebir.com, bu yaz evlerinizde Tim Coffey fırtınası estirecek
Online alışverişi bir zevke ve keyfe dönüştürmeyi amaçlayan tasarım ürünlerinin adresi Evdebir.com, bu yaz evlerinizde Tim Coffey fırtınası estiriyor. Eşsiz ürün tasarımlarıyla sanatı ve şıklığı bir araya getiren Evdebir.com, Coffey’nin sulu boya çalışmalarını taşıyan ürünleriyle masalarınıza denizin derinliklerindeki zarafeti sunuyor. Tim’in tasarımları ve canlı renklerinden oluşan mercan desenli seramik servis takımları Evdebir.com şıklığıyla masalarınızı görsel bir şölene dönüştürüyor.

Asalet, sadelik ve şıklık bir arada
Ünlü tasarımcılara ait özel koleksiyonları satışa sunan Evdebir.com denizin büyülü dünyasının izlerini taşıyan mercan desenli servis takımlarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. ABD’li olan ve yaşadığı çevreden ilham alan ünlü tasarımcı Tim Coffey, tasarımlarıyla günlük yaşantıda kullanılan ürünlere asaleti ve sadeliği taşıyor.

Benzersiz koleksiyonlarıyla faaliyet gösteren online alışveriş markası Evdebir.com mercan desenli takımlarında Coffey’nin çizgileri ve canlı renkleriyle tüketicileri hayal dünyasına taşımayı amaçlıyor. Her zevki göz önünde bulundurarak hazırlanan ürünler kişilere sofralarını yeniden dizayn etme olanağı sağlıyor.

Tim Coffey’nin deniz tutkusu, mercan desenleriyle yaşama karışıyor
Ödüllü çocuk kitabı illüstrasyonlarına sahip olan Tim Coffey’nin deniz tutkusu, mercan desenleriyle yaşama karışıyor. Denizin derinliklerini yansıtan desenlerin ve naif çizgilerin yanı sıra davetkârlıkta sınır tanımayan mercanların renkli dünyasını sunan ürünler, kişiyi bulunduğu ortamdan alıp denizaltında bir yolculuğa çıkartacak etkileyicilikte. Tim Coffey’nin tropik denizlerin derinliklerini rengârenk çiçek bahçelerine çeviren mercan desenli yemek takımları, Evdebir.com farkı ve kalitesiyle mutfaklarınızı renklendiriyor.

Coffey’nin tasarımları yepyeni bir alternatif
Evdebir.com, Tim Coffey'nin başarısının gündelik ürünler, parti malzemeleri, kâğıt ile süslerden oluşan albüm koleksiyonları gibi farklı programların lisansı ile katlanarak arttığını müjdelerken, Coffey'nin lisans programlarının günümüz seçkin tüketicileri için yepyeni bir alternatif oluşturduğunu söylüyor.