Denizİstanbul Marina'da fiyatlar 1 milyon 100 bin dolar

Keleşoğlu Holding imzasıyla inşa edilen Denizİstanbul projesinin Marina Evleri etabında fiyatlar 1 milyon 100 bin dolardan başlıyor.

Denizİstanbul Marina'da fiyatlar 1 milyon 100 bin dolar

İstanbul'un "en büyük sahil kasabası" sloganıyla satışa sunulan Denizİstanbul projesi, 5 farklı villa seçeneğiyle yatırımcısını bekliyor. Marina ve denize komşu bir noktada Keleşoğlu Holding imzasıyla inşa edilen Marina Etabında, fiyatlar 1 milyon 100 bin Dolar'dan başlıyor. 

Denizİstanbul Marina etabı satışta
Keleşoğlu İnşaat tarafından hayata geçirilen Denizİstanbul projesinin konut etaplarından biri olan Marina Evleri'nde satışlar sürüyor. Yakuplu'da yer alan marinaya oldukça yakın bir noktada inşa edilen Marina Evleri, 65 bin metrekarelik alanda ve özel site girişi olarak inşa ediliyor. Tamamı deniz manzaralı olan etap, ikiz ve müstakil 87 adet villadan meydana geliyor.

Denizİstanbul Kalyon Evleri fiyatlarını öğrenmek için tıklayın...

Denizİstanbul Marina evleri: 1 milyon 100 bin dolarda başlayan fiyatlarla
Çift kat yüksekliğindeki kolonları, doğal taş kaplamaları ve alaturka çatı kiremitleri ile klasik bir tarzda inşa edilen Marina Evleri'nin her biri 500 ila 750 metrekare arasında değişen bahçelere sahip olacak. Projede villaların büyüklüğü 453 - 585 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Genişbir bodrum katı ve asansör içeren villalara ayrıca ii araba kapasiteli otopark,sauna ve buhar odası hizmeti de veriliyor. Her odasının süit olarak hazırlandığı Marina Evleri villalarının fiyatları ise 1 milyon 100 bin dolardan başlayacak. 

Mayıs 2017'de teslim
Proje bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Mayıs 2017 tarihinde teslim edilmesi planlanan projeden ev almak isteyenlere, kişiye özel ödeme olanakları sunuluyor. Bu kapsamda konut kredisi ile 10, kurum finans sistemi ile de 5 yıla yayılan farklı ödeme seçenekleri sunuluyor. 

Denizİstanbul projesi
Toplamda 1 milyon 200 bin metrekarelik alana yayılan Denizİstanbul projesi, konut alanlarının yanı sıra sosyal ve sportif tesislerden oluşan bir proje olma özelliğini taşıyor.  Proje bünyesinde ayrıca, okul, hastane, rekreasyon alanları, otel, AVM, cafe de bulunuyor. Denizİstanbul projesi, 1.5 kilometrelik sahil ve kumsalı yanında West İstanbul Marina'ya yakın bir konumda bulunuyor. 

 

Firma Bilgisi: Keleşoğlu Inşaat
Proje Bilgisi: denizistanbul marina