Denizli Aqua Mall’de Gripin Konseri İle Coştu

Ege Bölgesinin temalı en büyük konut projesi Aqua City Denizli’nin yanı başında yer alan Aqua Mall Alışveriş Merkezi, Sonbaharı 8 Ekim’de gerçekleşen ünlü pop-rock grubu Gripin konseri ile karşıladı

Denizli Aqua Mall’de Gripin Konseri İle Coştu

Ege Bölgesinin temalı en büyük konut projesi Aqua City Denizli’nin yanı başında yer alan Aqua Mall Alışveriş Merkezi, Sonbaharı 8 Ekim’de gerçekleşen ünlü pop-rock grubu Gripin konseri ile karşıladı. Denizliye ilk kez getirdiği markalarla dikkat çeken Aqua Mall Denizli’nin yeni buluşma noktası olacak.

Cadde tadındaki açık alan atmosferi, birbirinden şık cafe ve restoranları, herkesin ihtiyaçlarını karşılayabileceği mağazaları, sosyalleşebileceği alanları ve sunduğu yepyeni yaşam konseptiyle Denizli’nin yeni buluşma noktası olan Aqua Mall Alışveriş Merkezi’nde Sonbahar coşkulu geçiyor. Aqua Mall’da Denizli’nin uzun bir süredir beklediği H&M, Starbucks ve Köfteci Yusuf gibi markalar ilk kez Denizli’ye geldi. 

Denizli Aqua Mall’de Gripin Konseri İle CoştuGripin Şarkıları Eğlenceli Anlar Yaşattı

Aqua Mall’de 8 Ekim Cumartesi günü sahne alan ünlü pop-rock grubu Gripin, Denizlililere unutulmaz bir gün yaşattı. Performansı ile dikkat çeken Gripin grubunun şarkılarına binlerce kişi eşlik edip eğlenceli saatler geçirdi. 

Denizli Aqua Mall’de Gripin Konseri İle Coştu

Sinpaş Aqua Mall Proje Künyesi

Firma            : BATI EGE 
Konum        : İzmir Asfaltı Üzeri 5. km. Adnan Menderes Bulvarı No: 185 
(Metro Gros Market Yanı) Denizli
Toplam Arazi        : 23.000 m2
Metrekare Aralığı    : 72 m2-241 m2
Web sitesi        : www.aquamall.com.tr
Doluluk oranı               : %98
Mimari Fonksiyonel 
Özelliği        : Açık Konseptli AVM
Sosyal alanlara ayrılan
Facilitiler        : Toplam 24 adet mağazanın yanı sıra, Spor Kompleksi, Sosyal Sanat Merkezi, Etkinliklerin Yapılacağı Ortak Alan Tıbbi Müdahale, Mescit, Bebek Bakım Odası, Çocuk Oyun Alanı ve Dinlenme Alanları, Bodrum Kattan Zemin Kata Yaşlılar İçin Asansörle Ulaşım Sağlanacaktır.

 

Firma Bilgisi: Sinpaş
Proje Bilgisi: Aqua Mall Denizli