Denizli Karahayıt TOKİ başvuruları başladı!

Denizli Karahayıt TOKİ evlerine başvurular bugün itibariyle başladı. Evler, 85 bin liradan başlayan fiyatlarla satılacak.

Denizli Karahayıt TOKİ başvuruları başladı!

Toplu İdaresi Başkanlığı tarafından hayata geçirilen TOKİ Denizli Karahayıt projesinde 258 konutun başvuru süreci 14 Aralık 2015 itibariyle başladı. 15 Ocak’a kadar devam edecek başvurular, Ziraat Bankası’nın tüm şubelerine yapılabilecek.

1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanan Denizli Karahayıt TOKİ evleri, 85 bin ile 249 bin lira arasında değişen fiyatlarla satılacak. Yüzde 10, 15 ve 25’lik peşinat ödemesi yapılacak projede 96, 108 ve 120 aylık vadeler uygulanacak.

Denizli Karahayıt TOKİ başvuru şartları

Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış ve kredi kullanmamış olmaları şartları aranacak. Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecek (Şehit Aileleri, Maluller ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç). Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacak.