Denizli Karahayıt Toki Konutları başvuruları!

Denizli Karahayıt Toki Konutları başvuruları 21 Mart tarihinde başlayacak. Proje kapsamında yer alan 161 adet konutun satışı açık satış yöntemi ile gerçekleşecek

Denizli Karahayıt Toki Konutları başvuruları!

Denizli Karahayıt Toki Konutları başvuruları 21 Mart tarihinde başlayacak. Proje kapsamında yer alan 161 adet konutun satışı açık satış yöntemi ile gerçekleşecek. 30 Haziran 2016 tarihine kadar devam edecek olan başvurular Ziraat Bankası'nın tüm şubeleri tarafından kabul edilecek. 

Denizli Karahayıt projesi kapsamındaki konutların satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yürütülecek ve Temerküz Şube Akköy Şubesi olacaktır. Toki Denizli Karahayıt fiyatları 85 bin 436 TL'den başlıyor. Konut seçimi yapan alıcılar, yüzde 10 peşinat 96 ay vade, yüzde 15 peşinat 108 ayvade ve yüzde 25 peşinat 120 ay vade alternatifleri ile peşinatlarını banka şubelerine yatırarak sözleşme imzalayacaklar. 

 

Denizli Karahayıt Toki Konutları başvuruları!

Denizli Karahayıt Toki Konutları başvuruları!

 

 

Konutların teslim süresi, sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konut alıcıları, sözleşmenin kurulduğu tarihten itibaren 14 gün içerisinde, herhangi bir gerekçe göstermeden ve ceza ödemeden sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Konut alıcıları, aynı zamanda gayrimenkulün fiili tesliminden önce teslim süresi içinde herhangi bir gerekçe göstermeden sözleşmeden dönme hakkına sahiptir. 

Denizli Karahayıt Toki başvuruları ve satış işlemleri Ziraat Bankası aracılığı ile yapılacaktır. Bankanın Türkiye genelindeki tüm şubeleri yetkilidir. Toki Denizli Karahayıt başvuruları 21 Mart - 30 Haziran 2016 tarihleri arasında ilgili banka şubeleri tarafından kabul edilecektir. 

Firma Bilgisi: Toki