Denizli Skycity Projesi

Denizli Skycity Projesi, Pera GYO güvencesi ile Denizli Sümer'de 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor

Denizli Skycity Projesi

Denizli Skycity Projesi, Pera GYO güvencesi ile Denizli Sümer'de 5 bin metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 140 daireden meydana gelen proje Denizli'nin ilk modern ofis projesi. Denizli Skycity Projesi satılık daire büyüklükleri 55 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiyor. 

Denizli Skycity projesinin ofis sahibi olacaklara sunduğu sosyal imkanlar içerisinde; fitness merkezi, kameralı güvenlik, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor. Projenin daire özellikleri arasında ise ısı pay ölçer, merkezi klima ve merkezi ısıtma bulunuyor. 

Denizli Skycity Projesi

Denizli Skycity projesi fiyatları ise 152 bin liradan başlıyor. Projede en düşük metrekare birim fiyatı 2 bin 500 lira olarak veriliyor. Projede firma bünyesinde 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor. Denizli Skycity kiralık daire fiyatlarının ise 1.500 liradan başlaması bekleniyor. 

Denizli Skycity Projesi

Denizli Skycity projesi, Denizli Sümer'de yükseliyor. İki bloktan oluşan projenin 17 katlı ilk bloğu satışta. Diğer blok ise daha sonra satışa çıkarılacak. Denizli Skycity projesi teslimlerinini 2017 yılı içerisinde yapılması planlanıyor. Skycity projesinden şehir merkezine ulaşım 10 dakika, otogar ve tren istasyonu 3 dakika, Çardak Havalimanı 45 dakika uzaklıkta yer alıyor. 

Denizli Skycity projesi adres bilgisi : Sümer Mahallesi Çal Caddesi Sümerpark Alışveriş Merkezi Yanı Sümer-Denizli

Denizli Skycity projesi iletişim bilgileri
Telefon numarası : 0258 252 10 20 
Web adresi : www.skycity.com.tr
E - posta adresi : info@peragyo.com

Firma Bilgisi: Pera Gyo
Proje Bilgisi: Skycity Denizli