Denizli SKYCITY'yi bekliyor

Denizli'nin yeni cazibe merkezi olarak tanımlanan SkyCITY iş merkezi için geri sayım başladı. Proje, ileri mimarlık ve mühendislik teknolojileriyle donatılacak.

Denizli SKYCITY'yi bekliyor

Denizli'de iş dünyası yeni cazibe merkezi olarak tanımlanan SKYCITY projesini beklemeye başladı. İş yaşamını uluslararası standtlarda bir düzeye taşıması beklenen SKYCITY projesinde inşaat tüm hızıyla sürerken, şimdiden 3'te 1'lik satış oranına ulaşıldığı açıklandı. 

Denizli SKYCITY'de sona doğru
Denizlili işadamlarının büyük bir merakle mekledikleri SKYCITY projesinde sona yaklaşılıyor. Projenin 2017 yılı içinde hizmet alınması planlanıyor. Global Yatırım Holding iştiraklerinden Pera GYO A.Ş. tarafından inşa edilmekte olan projenin Denizl'nin yeni cazibe merkezi olması bekleniyor. SKYCITY projesinde inşaat çalışmaları 5 ay önce başlamasına rağmen, şimdiden 6. kadar ulaşıldı. Proje aynı zamanda Denizli'nin ilk ve tek yüksek katlı yeni nesil ofis projesi olma özelliğini taşıyacak.

Denizli SKYCITY hakkında daha ayrıntılı bilgi için tıklayın...

SKYCITY Fiyatları ve ödeme bilgileri
Güçlü ekonomisiyle dikkat çeken Denizli'de uluslararası standartlarda iş yapma olanağı tanıması beklenen SKYCITY'nin ilk bolk inşaatının Nisan 2017'de tamamlanması beklenirken, ödeme planlarında da önemli kolaylıklar sağlanıyor.3'te 1'inin şimdiden satıldığı projede, metrekare fiyatları 3.504 TL olarak belirlendi. Projede ofislerin başlangıç fiyatı 205 bin TL olacak. Projeye yatırım yapmak isteyen müşterilere ise yüzde 50'si peşin 24 ay vade ve 0 faizli ödeme planları da sunuluyor.

Toplamda 15 bin 352 metrekarelik inşaat alanı ve 13 bin 300 metrekarelik satılabilir alana sahip SKYCITY projesi geniş sosyal olanaklarıyla da yeni nesil ofis konseptinin özel örneklerinden biri olmaya aday gözüküyor. Projede spor salonu, concierge, güvenlik ve özel toplantı odaları gibi çok sayıda özel hizmet sunulacak.

"Denizli SKYCITY'yi bekliyor" Başlıklı Haberin Galerisi

Denizli SKYCITY'yi bekliyor

Denizli SKYCITY'yi bekliyor

Denizli SKYCITY'yi bekliyor

Denizli SKYCITY'yi bekliyor

Firma Bilgisi: Pera Gyo
Proje Bilgisi: denizli skycity