DererOmay'a A’Design Award ödülü

DererOmay iç mekan tasarımını gerçekleştirdiği "Genel Energy Merkez Ofisi" projesi ile A’Design Award & Competition 2014-2015'ten ödül almaya haz kazandı

DererOmay'a A’Design Award ödülü

DererOmay Mimarlık, dünyanın en önemli tasarım yarışmalarından biri olan  “A’Design Award & Competition 2014-2015” bünyesinde ödül almaya layık görüldü. İç mekan tasarımı DererOmay Mimarlık tarafından gerçekleştirilen, Genel Energy Merkez Ofisi projesi “İç Mekan, Perakende ve Sergi Tasarımı” kategorisinde A’Design Award ödülünün sahibi oldu. Batu Derer ve Emre Omay,  18 Nisan tarihinde, İtalya, Como’da gerçekleştirilen tören ile ödülü yetkililerden teslim aldı. 

DererOmay Mimarlık hakkında
2005 yılında Emre Omay ve Batu Derer tarafından kurulan KererOmay Mimarlık, Mimari, iç mimari proje, proje yönetimi, kontrol ve uygulama alanlarında bugüne kadar 1,000,000 m²’nin üzerinde projeyi hayata geçirdi. 

Mimari uzmanlık alanları başta ticari yapılar, otel, konut, restoran, spa, ulaşım ve eğitim yapıları olmak üzere, DererOmay Mimarlık tarafından gerçekleştirilen bir çok proje yerli ve yabancı firmalarla uzun vadeli işbirliklerine dönüştü. Firma ortaklarının yerel ve uluslararası projelerde edinmiş oldukları tecrübeler doğrultusunda, konusunda uzman bir ekip ile insana ve doğaya saygı duyan, çağdaş ve farkındalık yaratan projelere imza atmayı hedefliyor.