Derin Design Ankara mağazası açıldı

Derin Design, Ankara'da açılan ilk mağazası ile modern mobilya tasarımı ve üretimi alanındaki atılımını başkente taşıdı

Derin Design Ankara mağazası açıldı

Derin Design, Ankara'da açılan ilk mağazası ile modern mobilya tasarımı ve üretimi alanındaki atılımını başkente taşıdı. Tasarımda sadeliği ve fonksiyonelliği ön plana çıkartan ürünleri ile Derin Design, Ofisler, oteller, bankalar ve evler için mobilya tasarımlarını hayata geçirmeyi sürdürüyor. 

Kişi ihtiyaçları doğrultusunda özel imalat
İç mimar ve mimarlara çözüm ortağı olarak destek veren marka, güçlü üretim kapasitesiyle son dönemde gerçekleştirdiği büyük ölçekli otel, hastane, ofis ve konut projeleriyle dikkat çekiyor. 

En büyük mobilya tasarımcıları
Derin Design'ın 2014 koleksiyonunda Aziz Sarıyer, Arif Özden ve Derin Sarıyer'in yanı sıra Arni Aromaa ve Sauli Suomela tarafından kurulan, dünyanın önemli tasarım ofislerinden Finlandiyalı Pentagon Design'ın mobilya tasarımları yer alıyor. Fonksiyonellik, modernizm ve sadeliğin ön planda olduğu Derin Design 2014 koleksiyonunda kendi içlerinde farklı boyutlarıyla 27 yeni tasarım bulunuyor. Koleksiyonda net hatlarıyla tasarımda sadelik ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu, estetik, geometrik, rasyonel ve şiirsel, kimi zaman da heykelsi formlarla hayata uyum sağlayan, mekânlar ve insanlarla iletişim halinde olan mobilyalar yer alıyor.