Dersaadet Konakları!

Kağıthane bölgesinde hayat bulan Dersaadet Konakları gerek mimarisi, gerekse konumu itibari ile dikkat çekmektedir

Dersaadet Konakları!

Kağıthane bölgesinde hayat bulan Dersaadet Konakları gerek mimarisi, gerekse konumu itibari ile dikkat çekmektedir. Mimarisinde Selçuklu Devletinden esinlenerek yapılması, size tarihi bir atmosfere sokacak, ailenize kaliteli bir yaşamın anahtarını verecektir. Projede 120 adet konut bulunmaktadır. Proje içerisinde kadınlar ve erkekler için ayrı bir şekilde havuz tasarlanmıştır. Erkek ve kadınların ayrı olarak yararlanabileceği, günün stresini atabileceğiniz fitness salonları bulunmaktadır. Ayrıca Türk hamamı da unutulmamıştır. Kapalı otopark ve çocuklar için oyun alanı, kafe ve sauna da bulunmaktadır.

Dersaadet Konaklarında daire fiyatları
Projede oda sayısı 2+1 ve 3+1 şekilde tasarlanmıştır. 2+1 daire almak isterseniz ödeyeceğin rakam, 455.000 TL olur iken, daha büyük bir daire olan 3+1 almak isterseniz ödeyeceğiniz rakam, 580.000 TL çıkmaktadır. Dairelerin metre kareleri 77m2 ile 110 m2 arasında değişiklik göstermektedir.

Dersaadet Konaklarında ödeme kolaylığı
Dersaadet Konakları'nda sizin için özel ödeme planları da mevcuttur. Daire toplam bedelinin %30 peşin olarak verilmekte, geriye kalan tutar için ise, bankadan 120 aya kadar kredi kullanabilme imkânınız bulunmaktadır. Sizde sizin için özel hazırlanmış bu daireler alabilir, ailenizle huzurun tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Dersaadet Konakları projesinin en önemli özelliği 5.300 metre karelik bölüm size özel ayrılmış ve etrafı yeşil alana çevrilmiştir. Bu yeşilliğin size vereceği huzur ile ferah bir dairede oturma imkânı bulabileceksiniz. Sizde bu projeden yerinizi ayırtın.

Dersaadet Konakları iletişim
Adres:Merkez Mahalklesi Osmanpaşa Mevkii Yaren Sokak No:4 Kağıthane / İstanbul

Telefon : (0212) 294 88 88

 

Proje Bilgisi: Dersaadet Konakları