Design Soul'un dijital dergisi çıktı!

Filli Boya'nın Design Soul dijital dergisi IOS için AppStore’dan ücretsiz indiriliyor

Design Soul'un dijital dergisi çıktı!

10 Nisan 2014 / Emlakwebtv
Trendlerin öncüsü Filli Boya, hayata geçirdiği Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarmaya devam ediyor. Bugüne kadar 300 binden fazla indirilme rakamına ulaşarak tabletlerde yerini alan Design Soul dijital dergisinin yeni sayısında; gezip görebileceğiniz, izleyip araştırabileceğiniz, içeriğini içselleştirebileceğiniz konularla bahara merhaba diyor.

Gitmiş, görmüş, gezmiş gibi
Design Soul Bahar sayısıyla en özel semtlerden başlayarak ülkelere kadar yapmayı planladığınız gezilere rehberlik etmeye devam ediyor. İstanbul’da kültürlerin iç içe yaşadığı Kuzguncuk semtini, yeşilin tüm tonlarıyla Doğu Karadeniz’i, renkleri ve gülen yüzüyle Havana’yı sizin için anlatıyor. Design Soul, yeni anlayışlar göz önünde bulundurularak titizlikle hazırlanan en güzel bahçe tasarımlarını, dekorasyonda ve modada bahar trendlerini bu sayıda sizlerle buluşturuyor. Enrico Macias’ın Paris’teki evinde ve Zerrin Tekindor’un sıcak sohbetiyle çok özel röportajların yer aldığı Design Soul’da, ünlü fotoğrafçı Mehmet Turgut’un portfolyosunu gezerken, tarih kokan Kapalı Çarşı, İstanbul Arkeoloji ve Baskı Müzesi sayfalarında keyifli bir gezinti sizi bekliyor.

Design Soul’da engelleri kaldıran yenilik
Renklerin ruhunu yansıtan derginin yeni sayısında konuların bir tanesi görme engelli okuyucular için seslendirildi. Gelecek sayılarda görme engelliler için seslendirilen konuların artacağı Design Soul dergisi, artık herkesin keyifle takip edeceği bir yaşam rehberine dönüşüyor.

Yazarları, fotoğrafları ve konuklarıyla kendi kimliğini ve tarzını bu doğrultuda belirleyen Filli Boya’nın Design Soul dergisini; IOS için AppStore’dan ücretsiz indirebilme imkanı sağlıyor. Türkiye’de sosyal medyayı en iyi kullanan 50 markası arasına giren Filli Boya, dijital mecralarda hayata geçirdiği yeniliklerle karşınızda olmaya devam edecek.