Design Soul, Yeni Sayısıyla Sonbaharı Karşılıyor

Filli Boya Design Soul Dergisi, yeni sayısı ile birbirinden renkli konuları ve konuklarıyla sonbaharı karşılıyor

Design Soul, Yeni Sayısıyla Sonbaharı Karşılıyor

09 Ekim 2013 / emlakwebtv
Kurulduğu yıldan bu yana öncü ve yenilikçi bir tavır sergileyen Filli Boya, ilk üç sayısıyla 200 bine yakın kişinin tabletlerinde çoktan yerini alan Design Soul dijital dergisiyle, renklerin yaşamımızdaki önemini farklı ve keyifli bir dille aktarmaya devam ediyor.

Samimi sohbetleriyle renkli konuklar
Okan Bayülgen, Alpay, Canan Tan gibi isimlerin özel ve hoş sohbetleriyle yer aldığı Design Soul’un yeni sayısı, bu sonbaharda okuyucularıyla buluşuyor.

Keyifli içeriğiyle Design Soul güz sayısı
Yaşama dair zengin bir içerik sunan Design Soul, yeni sayısında filografi ve cam üfleme sanatı hakkında merak edilenlerini okuyucularıyla paylaşıyor.

Londra’da ve İstanbul’un Karaköy semtinde keyifli bir sonbahar gezintisi yaparken; Şef İbrahim Kotok'un birbirinden özel tarifleri, sofralara lezzet katıyor. Teknoloji sayfalarında PS4, Xbox One ‘ı incelerken, Göbeklitepe’de arkeolojik bir gezintiye çıkabileceğiniz Design Soul, okuyucularına keyifli dakikalar vaat ediyor.

Design Soul’un güz sayısında; modadan sanata, dekorasyondan kişisel bakıma, spordan teknolojiye, yeme içmeden kitaplara kadar dopdolu bir içerik sizleri bekliyor.