Dev festival 29 Ağustos'a ertelendi

Ankara Ticaret Odası Başkanı Salih Bezci, Ankara Alışveriş Festivali'nin, 29 Ağustos'a ertelendiğini açıkladı. Bezci, ertelemenin AVM yöneticilerinin ve cadde mağazalarının isteği üzerine gerçekleştiğini belirtti

Dev festival 29 Ağustos'a ertelendi

Ankara Alışveriş Festivali 29 Ağustos-13 Eylül tarihlerine ertelendi. Ankara Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, değişiklik kararının AVM yöneticileri ve cadde mağazalarının isteği üzerine gerçekleştiğini açıkladı. 

Ankara Alışveriş Festivali ertelendi
Yaptığı yazılı bir açıklamayla Başkent'teki alışveriş merkezleri ve cadde mağazaları temsilcilerinin istekleri doğrultusunda, ekonomik ve sosyal konjonktür paralelinde, erteleme talebinin değerlendirildiğini belirten Bezci: 

"Ankara Alışeriş Festivali İcra Kurulumuzun da yerinde gördüğü bu talebi yönetim kurulu toplantımızda ele aldık. ATO Yönetim Kurulumuz Ankara Alışveriş Festivali’nin ertelenmesi yönündeki talebi haklı buldu. ASF’in dördüncüsü 29 Ağustos-13 Eylül tarihleri arasında yapılacak" dedi. 

Dört yıldır alışveriş festivali düzenlediklerini hatırlatan Bezci, ilk iki yılda Büyükşehir Belediyesi’nin maddi destek verdiğini, üçüncü yıl bu desteğin manevi desteğe dönüştüğünü söyledi. Bezci:

"Festivalin bir Ankara projesi haline gelmesi için çalışıyoruz. Tüm kurum ve kuruluşların birlikte sahiplenmesi gereken bir etkinliktir. " ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Ankara Ticaret Odası