Dev kampanyada Babacan Yapı'dan dev satış

GYODER öncülüğünde başlatılan "Gayrimenkulde Güç Birliği" kampanyasına katılan Babacan Yapı, 5 günde 20 milyon TL'lik konut satışı gerçekleştirdi.

Dev kampanyada Babacan Yapı'dan dev satış

GYODER öncülüğünde başlatılan "Gayrimenkulde Güç Birliği-Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına katılan Babacan Holding, kampanyanın 5 gününde 20 milyon TL'lik konut satışına imza attığını açıkladı. 

Babacan Yapı projelerinde tarihi indirim
GYODER tarafından başlatılan kampanya kapsamında son bir hafta içinde yerli ve yabancı yatırımcıların Türkiye'ye önemli bir destek sunduğunu, vurgulayan Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan: "Bu süreçte yoğun talep ve güvenle karşılaştır. Yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz..." dedi. Mehmet Babacan, bu kampanya kapsamında kalan son 30 daire ile Ulusal Kampanya ya tam destek verdiklerini belirtti.

Dev kampanyada Babacan Yapı'dan dev satış

Babacan Yapı'da yüzde 20 peşinat, 0.70 faiz
GYODER kapsamında başlatılan kampanya 
“% 20 peşinat 0.70 faiz 120 ay vade” ve ayrıca 0 faiz 50 ay vadeli cazip fırsatlarla daha kolay şartlarda ev sahibi olma imkânı sunan Babacan Yapı, bölgenin en mükemmel lokasyonun da bulunan Babacan Premium ve bölgenin ultra lüks projesi Babacan Palace ile ev sahibi yapmaya devam ediyor

Emlak Konut kampanyasında 1 haftada 1 milyarlık satış
Diğer taraftan Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanyaya da tüketiciler yoğun ilgi gösterdi. Yapılan açıklamada 1 hafta içinde satışı yapılan konutlardan 1 milyar TL'lik kazanç elde edildiği belirtildi. 

Firma Bilgisi: Babacan Yapı