Dev kampanyaya Dumankaya da dahil oldu

GYODER tarafından geliştirilen "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyasına katılan Dumankaya İnşaat, Mozaik, Modern Vadi, Miks, Rikim İstanbul ve Horizon projelerinde önemli fiyat avantajları sunacak

Dev kampanyaya Dumankaya da dahil oldu

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği tarafından geliştirilen ve ayrıntıları dün kamuoyu ile paylaşılan "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" isimli kampanyaya katılan Dumankaya İnşaat, 1-31 Ağustos tarihleri arasında, yatırımcıya önemli fiyat avantajları sunuyor.

Hangi projeler yer alacak?
Dumankaya'nın 120 ay vadeli ve aylık yüzde 0.7'lik kredi faiz avantajı sunduğu projeler arasında Dumankaya Mozaik, Dumankaya Modern Vadi, Dumankaya Miks, Dumankaya Ritim İstanbul ve Dumankaya Horizon bulunuyor. Dumankaya İnşaat'ın söz konusu 5 projesinde toplam 495 adet daire ve 187 adet ticari birim yer alıyor. 

Dumankaya: GYODER ile ortak hareket ediyoruz
15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimi sonrasında ekonomimiz üzerinde oluşması muhtemel olumsuz etkileri önleme sürecine katkı sunmaya çalışacaklarını söyleyen Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur dumankaya, gayrimenkulün Türkiye ekonomisi için başat önem taşıyan lokomotif sektör olma özelliğini koruduğunu söyledi. Dumankaya:

"Bu noktada, böylesine büyük bir sektörün çatı örgütlerinden biri olarak bu kampanyayı, sektörümüzün canlanmasını en büyük sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Dumankaya olarak sorumluluk sahibi tüzel kişiliğimizle bu kampanya içinde yer almaktan oldukça memnunuz.”  dedi. 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat