Dev Körfez fonları Türkiye'de

Türkiye'nin gayrimenkul devleri, Körfezli yatırımcılarla buluşuyor. Körfezli yatırımcılar 5 Aralık'taki Türk Körfez Gayrimenkul Kongresi ardından projeleri gezecek

Dev Körfez fonları Türkiye'de

4 Aralık 2012 / emlakwebtv
Türkiye gayrimenkul sektörü için bir milat olarak kabul edilen Mütekabiliyet Yasası'nın çıkmasıyla birlik'te başta Körfez fonları ve yatırımcıları Türkiye'ye odaklandı.

Körfez - Avrasya İş Adamları Derneği ve Daleel Tourism & Event Manegement işbirliği ile düzenlenen Türk - Körfez Gayrimenkul Yatırım ve İşbirliği Kongresi'de Körfezleri fonlar ve yatırımcılar ile Türkiye'nin gayrimenkul devlerini bir araya getirecek.
5 Aralık'ta Ceylan İntercontinental Otelinde 09:30 - 16-00 saatleri arasında gerçekleşecek olan Türk - Körfez Gayrimenkul Kongresi www.emlakwebtv/canli adresinden de canlı yayınlanacak.


Kongrenin 5 Aralık'ta gerçekleşecek birinci gününde ele alınacak çeşitli konuların ve mütekabiliyet yasasının yanı sıra Türkiye'den 5 büyük gayrimenkul şirketi ile Körfez ülkelerinden 5 büyük yatırım şirketi sunumlar yapacak. Kongrenin ikinci ve üçüncü gününde ise saha çalışmalarına geçilerek İstanbul ve diğer şehirlerde konut ve diğer gayrimenkul projeleri ziyaret edilecek ve Körfezli yatırımcılara tanıtılacak.
Kongre'nin birinci günü 5 Aralık akşamında ise Gap İnşaat - Varyap Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Metropol İstanbul'un sponsorluğunda Adile Sultan Sarayı'nda Gala Yemeği gerçekleştirilecek.
Bu Kongre, Türkiye ve Körfez ülkeleri arasında gayrimenkul alanında işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla planlanan bir dizi faaliyet ve çalışmanın birinci aşamasını oluşturuyor. Bu ilk adımı 2013'ün ilk yarısında düzenlenecek olan Türk Körfez Gayrimenkul Fuarı takip edecek.
Ağaoğlu Şirketler Grubu'nun Platin Sponsoru olduğu Türk - Körfez Gayrimenkul Kongresi'nin Altın Sponsorları arasında ise Orient World, Daleel Group, Varyap, Koru Florya yer alıyor.
Kongreye Destek veren şirketve kuruluşlar ise şunlar: Seerabeece, İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği), Eva Gayrimenkul, SOYAK, İnanlar, Sinpaş Yapı.

Türk Körfez Gayrinemkul Kongresi Programı'na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

http://gayrimenkulkongresi.com/kongre.pdf