Dev projelerin akıllı ortağı: Berker

Akıllı bina otomasyon sistemlerinin güçlü markası, Alman Berker by Hager dün düzenlediği basın toplantısıyla gelecek vizyonunu kamuoyu ile paylaştı

Dev projelerin akıllı ortağı: Berker

Akıllı bina otomasyon sistemlerinin güçlü markası, Alman Berker by Hager dün düzenlediği basın toplantısıyla gelecek vizyonunu kamuoyun ile paylaştı. Berker Türkiye Genel Müdürü Medeni Kahraman'ın da katıldığı toplantıda yeni yılda hızını arttırmayı hedefleyen Hager teknolojileri ve sistemleri gündem konusu oldu.

Akıllı otomasyonda dünya lideri
Türkiye'de gerçekleştirilen başarılı avm,otel,villa, rezidans v.b projelerin sunumlarının paylaşıldığı toplantıda Berker Türkiye Genel Müdürü Medeni Kahraman 'Türkiye'nin Hager Group'a bağlı ülkeler arasında akıllı bina otomasyonu satışında dünya üçüncüsü, büyüme oranı ile de dünya birincisi olarak yılı kapattığını' belirtti.

Sinpaş Altınoran

Medeni Kahraman '2014'te tüm dünyada 5.4 Milyar Lira ciroya ulaşan Hager'in başarısının ardından Türkiye'de yatırımlarını güçlendireceğini ve önümüzdeki dönemde gerek yeni teknolojiler gerek kişiye özel çözümler üretilmesi ile Türkiye'de daha da güçlü konumda olmayı hedeflediklerini' açıkladı. 

Türkiye'deki akıllı projeler: Sinpaş Altınoran
Sinpaş Altınoran Ankara'da yeni bir ilçe büyüklüğündeki projesi ile 'Dünyanın En Büyük KNX Projesi' olma özelliğini taşıyor.

Benzersiz yaşam konforu sağlayan rezidanslarda yeni yaşam standartlarını belirleyen benzersiz kolaylıklar sağlayan teknoloji sayesinde; misafirleriniz için taksi, bozulan musluğunuz için tamirci çağırabilir, site yönetiminden gelen mesajları dokunmatik Interra paneller üzerinden okuyabilir, dilerseniz faturalarınızı aynı ekranda yer alan akıllı menüler sayesinde ödeyebilirsiniz. Bu benzersiz proje Berker mühendisliği, estetiği ve teknolojiisi ile yükseliyor.