Dev projeye Teknovinç desteği

Konut, ofis ve alışveriş merkezinden oluşan Maltepe'deki Rönesans Karma projesi, TeknoVinç desteğiyle yükseliyor. Projede 5 adet Potain kule vinç kullanılıyor.

Dev projeye Teknovinç desteği

İstanbul Maltepe'de hayata geçirilen ve A+ ofis, adalar manzaralı daireler ve alışveriş merkezinden oluşan Rönesans Karma Projesi inşaatı, TeknoVinç'e ait 5 adet Potain kule vinç desteği ile yükseliyor.

TeknoVinç'ten dev projeye destek
Teknovinç, Maltepe'de yükselen Rönesans Karma projesi inşaatında 4'ü farklı modelden oluşan toplam 5 adet Potain kule vinç ile yer alıyor. Firma projeye 2 adet MCT 178, 1 adet MCT 205, 1 adet MC 205B ve 1 adet MCT 88 model kule vinç ile katkı sağlıyor. 

Kule vinçlerin tarihi
2015 yılının Haziran ayında peyder pey devreye alınan kule vinçler AVM ve konut blokunun yapımında kullanılıyor. Rönesans tarafından hayata geçirilen Karma Projede yer alan 3 adet Potain kule vinç, herhangi bir ankraj bağlantısına ihtiyaç duymadan serbest yükseklikte projeye entegre ediliyor ve zaman ve maliyetten önemli bir tasarruf sağlıyor. 

Kule vinç mühendisliği hizmetleri alanında ülkede çok sayıda yeniliğin altına imza atan TeknoVinç, Maltepe Rönesans Karma Projesinin konut bloğunda da 1 adet MC 205 B model kule vinci binanın dışından, 1 adet MCT 88 model kule vinci ise binanın içinden tırmanarak yükselmesine olanak sunuyor.

Maltepe Rönesans Karma Projes
Rönesans tarafından Maltepe'de hayata geçirilen proje, üç farklı yaşam alanını bünyesinde birleştiriyor. Projenin 201 yılı içinde tamamlanması hedefleniyor.