Dev sponsorluk anlaşmasında geri sayım

Galatasaray Spor Kulübü ile Süper Lig maçlarında kullanacağı formalarda göğüs sponsorluk anlaşmasına vardığı Dumankaya İnşaat arasında imzalar Cuma günü atılacak

Dev sponsorluk anlaşmasında geri sayım

Dumankaya İnşaat ile Galatasaray Spor Kulübü arasında varılan sponsorluk mütabakatı Cuma günü imzalanacak. Dumankaya İnşaat, Galatasaray'ın Süper Lig maçlarında kullanacağı formalarda göğüs sponsoru olacak. 

Dumankaya Galatasaray'ın göğüs sponsoru
Dumankaya İnşaat ile Galatasaray Spor Kulübü, Cuma günü bir araya gelerek, sponsorluk anlaşması imzalayacak. Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Dumankaya'nın katılımıyla gerçekleştirilecek basın toplantısı Türk Telekom Arena'da yapılacak.

Dev sponsorluk anlaşmasında geri sayım

Anlaşmanın ayrıntıları netleşecek
Galatasaray ile Dumankaya inşaat arasında imzalanacak anlaşmanın ayrıntıları henüz belli değil. Türk Havayolları ile Şampiyonlar Ligi için anlaşmaya varan Galatasaray'ın, Süper Lig'i kapsayan Dumankaya anlaşmasından kasasına 55 milyon TL gelir girecek. Anlaşma ile ilgili olarak gelen bilgiler arasında Galatasaray'ın Riva'daki arazisine Dumankaya İnşaat tarafından 700 dönümlük arazi üzerine bir proje gerçekleştireceği de bulunuyor. Toplamda 1.100 dönüm olan arazinin 400 dönümü ise Galatasaray'a hazırlanacak. 

Dev sponsorluk anlaşmasında geri sayım

30 Ekim'de imzalar atılacak
30 Ekim Cuma günü Türk Telekom Arena'da düzenlenecek Basın toplantısının saat 10.00'da başlaması bekleniyor. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek'in konuşmasının ardından Uğur Dumankaya da bir açıklama yapacak. 

 

Firma Bilgisi: Dumankaya Inşaat