Dia Mare Mimaroba fiyatları!

İstanbul Avrupa Yakası’nda yapımına devam edilen Dia Mare Mimaroba fiyatları minimum 455 bin TL’den başlangıç gösteriyor

Dia Mare Mimaroba fiyatları!

Ahmet Kul İnşaat ile Şarkent Yapı ortaklığında İstanbul Avrupa Yakası’nın Büyükçekmece ilçesine bağlı Mimaroba bölgesinde hayata geçirilen Dia Mare, doğa ve deniz manzarasına hakim toplam 188 adet daireden meydana geliyor.

Dia Mare Mimaroba fiyatları minimum 455 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projeden tamamı peşin ödeme ile daire satın alınabildiği gibi banka kredili ödeme seçeneklerinden de yararlanılabiliyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde birbirinden farklı daire alternatiflerine yer verilen Dia Mare Mimaroba, toplam 11 bin metrekare büyüklüğündeki arsa alanı üzerinde konumlanıyor. Projede dairelerin yanı sıra 17 adet dükkan bulunuyor.

Az katlı bloklar halinde tasarlanan Ahmet Kul İnşaat Dia Mare projesi, Çamoğlu Mimarlık imzası taşıyor. 24 ay gibi bir süre içerisinde tamamlanması hedeflenen projede geniş sosyal tesis alanlarına da yer veriliyor.

Konut bloklarının alt kısmı ticari alanlara ayrılan Dia Mare Mimaroba projesinde; süs havuzları, spor sahaları, kafeteryalar, çocuk oyun alanları, teras alanları, dinlenme alanları ve otopark alanı mevcut.

Firma Bilgisi: Ahmet Kul İnşaat - Şarkent Yapı
Proje Bilgisi: Dia Mare Mimaroba